Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet még esélyem nála?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? Érdemes harcolni érte?

Figyelt kérdés

1 hónapig voltam eggyüt a barátnőmmel. Az utóbbi pár napba elég sokat veszekedtünk.. És végülis szakítottam vele. Hát ezt viszont megbántam.. És már aznap bocsánatot kértem tőle. Akkor csókolóztunk is. De a következő nap köszönni se köszönt..

Én nagyon megbántam, hogy szakítottam vele, és neki is megmondtam, hogy nem akarom elveszíteni, mert nagyon sokat jelent nekem. Amíg eggyüt voltunk mindent megtudtunk beszélni, a szakításunk előtti pár nap viszont elég zűrös volt, elég sokat veszekedtünk. (mindkettőnknek voltak családi gondjai).

Nagyon szeretem a barátnőmet, és bármit képes vagyok megtenni, hogy visszakaphassam. Hiányzik az ölelése, a csókja.. Suliba próbáltam beszélni vele, de vagy becsöngettek, vagy jöttek a barátnői, így mindíg elmaradt a beszélgetés. Facen írtam neki pénteken egy elég hosszú üzenetet + csatoltam 2-3 közös képet. Látta, de nem válaszolt rá. Ez jót vagy rosszat jelent?


Nos, az lenne a kérdésem, hogy érdemes-e küzdenem érte, lehet még esélyem nála?? A barátnője rámírt valameik nap, hogy tényleg sokat jelentek neki. Próbálkoztam már sms-el is.

Ha igen, akkor mivel próbálkozzak??? Gondoltam arra, hogy elmehetnénk sütizni, moziba... De még nem mondtam neki.


Szerintetek lenne még esélyem nála??

16f / 15l

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2013. nov. 10. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a busz már elment haver.

Azt hiszi ha összejön veled megint egy hónap és megint dobod.. Szerintem add fel.

2013. nov. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenesetre hülyén csinálja, hogy előbb kibékültök, aztán levegőnek néz. Vagy megbocsát valaki, vagy nem.
2013. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ja, és annyi a gond még, hogy osztálytársam

2013. nov. 10. 13:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Azz ultragáz ha oszttárs :D
2014. jan. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!