Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Érdemes lenne érte "harcolni",...

Stark2000 kérdése:

Érdemes lenne érte "harcolni", vagy csak időpazarlás?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy tetszik egy lány, az utóbbi 3-4 hétben volt hogy 2-3 órákat beszéltünk neten, suli előtt szoktam még vele beszélgetni, sokszor nevetettem meg, szerintem szimpatikus is voltam neki. De egyik nap megmondtam neki weben hogy bele szerettem a napok alatt, nem reagált túl jól. Azt mondta hogy megbeszéljük... Arra gondoltam hogy lehet hogy lesz valami, de nem. Megvártam direkt hétfőn hogy mit fog mondani (nekem 5 neki 6 órája volt), aztán azt mondta hogy (szó szerint így): "Lehet hogy most egy kicsit gonosz leszek, de nem! Azt akarom hogy hagyj békén." - egy kisebb mosoly volt az arcán (tényleg csak pici), és a barátnője is oda jött azzal a mondattal hogy "Bocs leves, mást szeret!" . Amit mondott rám nem is érdekel, de az utána levő 2 szó eléggé aggasztott, más nap nem is mentem suliba, kicsit úgy éreztem hogy nincs erőm se kedvem semmihez.. Facebookomat deaktiváltam, főképpen csak miatta jártam fel hogy beszéljünk, mert egyébként másra nem kellett. Most hogy azt mondta hagyjam békén, azóta nem beszéltem vele (kb. 1 hete). Szerintetek mit csináljak? Hagyjam, lesz másik? Mert szeretni szeretem, szeretnék is vele járni, de nem tudom meg-e éri még küzdeni érte?!

2014. márc. 28. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd, mert ha mást szeret akkor hiába küzdenél érte. Persze ez sosem a legjobb döntés miattad, de ha azt mondta hogy hagyd békén akkor hagyd.
2014. márc. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor hagyom, lehet mind a ketten jobban járunk... Köszi!
2014. márc. 28. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

...tetszik egy lány, a... (nem is olvastam tovább!


Véleményem:


Időpazarlás.

2014. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!