Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki lúzernek születik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki lúzernek születik az ellen érdemes harcolni vagy az marad?

Figyelt kérdés

Nem nyafogás akar lenni csak kicsit kivagyok már.


Szinte mindent kikaptam ami elrondíthat egy embert: ronda arc,kezelhetetlen haj,karikás szem,biggyedt ajak,nagy fül,lassan kopaszodom,ektomorf gyengécske testalkat.

Hiába sportolok,járok kozmetikushoz és teszek meg mindet,csak tükörbe nézek vagy készül rólam egy kép és látom hogy nagyságrendekkel rondább és szerencsétlenebb vagyok mint bárki mellettem. Ilyenkor érzem hogy felesleges ez a sok baromság amivel javítom magam mert semmi eredménye..


Szerintetek érdemes harcolni folytatni vagy ez tényleg a sors?

18/F


2014. jún. 24. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
igyál, az legalább meglátszik.
2014. jún. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
"Ember küzdj és bízva bízzál"
2014. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dennis Moore ***** válasza:
A lúzer az nem csúnyát jelent, hanem vesztest. Attól, hogy nem vagy szép, még lehetsz sikeres. Ne a külsődre építsd a jövőd, próbálj valami mással kitűnni.
2014. jún. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor te nem lúzer vagy, hanem randa. De viccet félretéve. Ha megnyerő a kisugárzásod és ápolt vagy, gyorsan találsz magadnak barátnőt.
2014. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak racionálisan:

Hogy legyen megnyerő kisugarzasom rondán,0 sikerrel?

Hogy legyen jó modorom ha beszélgetni sem akarnak velem?

2014. jún. 24. 23:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el a helyed a ranglétrán, és sokkal boldogabb életed lesz, mintha foggal-körömmel küzdenél és délibábokat kergetnél egész életedben.
2014. jún. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, még talán hasonlítunk is, menjünk el sörözni komám, én azt mondom!:D
2014. jún. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 egybaba ***** válasza:
Az önbizalomnak semmi köze a külső kinézethez. Azért vagy lehangotl mert a gyengeségeidre figyelsz. Mi lenne ha azokra figyelnél amiben nem vagy gyenge? Mindenki jó valamiben. Erre koncentrálj.
2014. jún. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!