Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képesek lennétek feláldozni...

Képesek lennétek feláldozni akár az életetek a gyerekkori énetekért?

Figyelt kérdés

Mintha egy filmben lennénk, mind1 hogy ez lehetetlen mert időparadoxon meg egyéb hülyeség. Ott van a szituáció. Valami baj van ami őt akarja elpusztítani (mind1 mi az), és két lehetőséged van:

- Otthagyod a múltat és elmész, mert tudod hogy az rád nincs hatással (mert itt tényleg nincs) akkor is elmúlik a katasztrófa és ugye ő elmegy de te és a többi ember boldogan élhet tovább.

- Kiállsz érte, és akár az életed árán is megmented a gyerekkori énedet, hogy lássa milyen f*asza csávó vagy menő csaj lesz. (De ott a tudat hogy ha nem sikerül akkor mind2-en meghaltok amúgy is.)

Ki melyiket választaná?


2014. júl. 23. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen hagynám meghalni. Ha megmentem, akkor talán körforgást indítanék el, és talán ő is pont ugyanígy végezné, mint én. Annak pedig nincs értelme, akkor inkább élek én boldogan tovább helyette is:D
2014. júl. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel hogy amibe csöppenek az egy alternatív múlt, inkább hagynám!
2014. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is hagynám inkább meghalni. Bocs kicsi én... :D
2014. júl. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy, az enyémtől különálló tér-idő dimenzióról van szó, ami semmi hatással nincs az enyémre, nem igazán érezném a "sajátomnak", hagynám meghalni. Feleslegesen megöletni magam olyasmiért, ami az én tér-idő vonalamban nem bír jelentőséggel? Ugyan miért tenném?
2014. júl. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiállok érte, jobbik esetbe nem élem túl, rosszabbik esetbe hős leszek. Nekem nyóc...
2014. júl. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én hezitálok,nem tudok választani.

Annyi mindenen keresztül mentem már hogy nem lenne érdemes most meghalnom.

Viszont fiatal vagyok,ha meghalnék nem veszne el annyira sok elért cél,inkább csak tapasztalat,ezért meg is menteném mert miután meghalok,hiszem azt hogy újjászületek.

2014. júl. 23. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fsmily guy? :D
2014. júl. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
s-a
2014. júl. 23. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!