Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mi felé haladnak?

Az emberek mi felé haladnak?

Figyelt kérdés

Úgy hódítanak a nők, hogy mutogatják a feneküket (ruhán keresztül) a fényképen, pózolnak. A férfiak meg félmeztelenre vetkőznek a fotón, erre harapnak a nők.


Falun is az idősebb nők melltartóra vetkőznek (meleg van, de azért...), és úgy járkálnak az udvaron.


Romantika, egyszerű hódítás nincs már?


Az éjjel-nappal Budapest, Való világ, Édes Élet csak egy löket volt az emberiségnek a menőző, "rajoskodó" és szexualitáson alapuló következő generáció számára.


De a rádiókban is ilyen zenéket játszanak, ami ehhez a mostani feelinghez pontosan passzol.


Ha pl a Szomszédok c. sorozatot adnák a tv-ben, más lenne a helyzet.


Nekem nem is kell nő, ha 60 évvel ezelőtt éltem volna, más lett volna a helyzet, mint most.



2014. júl. 26. 23:01
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Éjjel-nappal Budapest: Ezt már ötvenszer feltették,de akkor ötvenedszerre is válaszolok:


Gusztustalan,megrendezett,jellemtorzító,agybomlasztó marhaság,ami megint csak amiatt lett készítve,hogy még ennél is jobban a sárbatiporja az erkölcsöket,amiknek a fiatalabb korosztály amúgy is híján van.


"de arra gondoltam, adhatnék egy esélyt a magyar sorozatoknak."


Nem hiszem,hogy magyar sorozat,az ötletgazda valószínűleg zsidó,az ő fejükből pattannak ki ilyen zseniális,gusztusos alkotások(tisztelet a kivételnek).


Uitt: Írást loptam, tehát zsidózásért az eredeti alkotót kell okolni.

2014. júl. 26. 23:58
 12/27 A kérdező kommentje:
És mindenki ezután a sz*r műsor után megy.
2014. júl. 27. 00:00
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem hinném, h ez után megy de további jó harcot!;)
2014. júl. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amíg suli van és anyuci megvesz mindent addig rajok, de utána már nem biztos, hogy azok is maradnak. Amúgy egyszerű igénytelenség az egész, ezeknél undorítóbb és igénytelenebb műsorokat nézni nem igen lehetne, népbutító szarok, a reklámokról már nem is beszélve.
2014. júl. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Már a kérdés címéből kitaláltam, hogy ez melyik kérdező lesz. Minden alkalommal tudok mosolyogni a világképeden. Botrányos.
2014. júl. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

A tisztesség nincs sehol. Csak az exhibicionista tükörben fényképezés. Amit mutat kívülről, olyan belülről.


A nők feneküket fényképezve fiúznak.

2014. júl. 27. 13:00
 17/27 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, akkor keress olyat, aki nem ezt csinálja és kész.
2014. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
A fiatalokból egoista embereket nevel a média és az énekesek, akik csak magukkal és külsejükkel fognak foglalkozni.
2014. júl. 27. 13:26
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem fogj egy lapot meg egy ceruzát és oda írd a baromságaidat. Mindannyiunknak jobb lesz így.
2014. júl. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Azt hiszitek ez tréfa, meg jó móka. Majd később rájöttök,, hogy a fiatalokból is meg a most 20-30 évesek-ből, akik ezt csinálják, mi lesz. egoisták, akik csak magukkal törődnek. Egész nap csak a plázákban fognak időzni.
2014. júl. 27. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!