Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek mi felé haladnak?

Az emberek mi felé haladnak?

Figyelt kérdés

Úgy hódítanak a nők, hogy mutogatják a feneküket (ruhán keresztül) a fényképen, pózolnak. A férfiak meg félmeztelenre vetkőznek a fotón, erre harapnak a nők.


Falun is az idősebb nők melltartóra vetkőznek (meleg van, de azért...), és úgy járkálnak az udvaron.


Romantika, egyszerű hódítás nincs már?


Az éjjel-nappal Budapest, Való világ, Édes Élet csak egy löket volt az emberiségnek a menőző, "rajoskodó" és szexualitáson alapuló következő generáció számára.


De a rádiókban is ilyen zenéket játszanak, ami ehhez a mostani feelinghez pontosan passzol.


Ha pl a Szomszédok c. sorozatot adnák a tv-ben, más lenne a helyzet.


Nekem nem is kell nő, ha 60 évvel ezelőtt éltem volna, más lett volna a helyzet, mint most.



2014. júl. 26. 23:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Nem akarod magad töltőre tenni?:D
2014. júl. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Mindent felemészt a külső egoizmus. A keresztényekhez ez nem tud "behatolni". De akik egoisták lesznek, csak magukkal és a külsejükkel fognak foglalkozni. Láthatjuk ezt tv-kben, interneten is. Minél sikeresebbek akarnak majd lenni, ha sikerül majd egyáltalán, annál jobban nem sikerül, mert ki tudja, milyen lesz majd ez a világ?!
2014. júl. 27. 14:41
 23/27 A kérdező kommentje:

Csodálkozunk, hogy így viselkednek az emberek, mert a tv-kben félmeztelenül ordibálnak és verekednek a szereplők. Botrányról híres énekesek vannak.


Persze, hogy így viselkednek.

2014. júl. 27. 15:05
 24/27 anonim ***** válasza:

Szerintem hanyagoljuk a témát. Az előttem szólók már elmondták, amit el kellett.

Igen, valószínű, hogy mindenki egész nap a plázában fog időzni. Csak pár hónap vagy év múlva majd éhen halnak..

Nem mindenki ilyen, csak te ezeket látod a beszűkült látóköröddel. Nem baj, majd felnősz.

2014. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
2014. júl. 27. 16:19
 26/27 A kérdező kommentje:
gyerekes dolog.
2014. júl. 27. 16:20
 27/27 A kérdező kommentje:

nm tdm. hlnp lsz s, :_s, vn nm? ooooooooo


de megpofoznám az ilyen egoistákat, vannak 20.30 évesekben is ilyenek sajnos, ezt teszi a világ.

2014. júl. 27. 16:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!