Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lettek mostanában...

Miért lettek mostanában annyira kemények a romák?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert rájöttek hogy bármit megtehetnek. Max 2 éb felfüggesztett.
2014. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miskolcon lakom itt egész jó a helyzet, ezt azért mondom mert mikor 19 évesen elkezdtem kondizni, rá 7 hónapra belém kötöttek 3an és majdnem ott maradtam érték és minden nélkül, ha nem vágom arcon az egyiket, és nem sikerül elfutni


Azóta szépen megnőttem, és máig csak néznek, meg méregetnek ha megyek az utcán mondjuk atlétában, egy szót nem szólnak.

22F

2014. júl. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

Én Győrben élek, a közhiedelemmel ellentétben itt rengeteg roma él, kötekedni is szoktak, ha meg mobillal mászkálsz az utcán akkor leállítanak és elveszik. Meg a biciklizést feletjsd el, akárhol akárhonnan Győrből ellopják.

Amúgy meg a rendőrség le se szarja az egészet... ők csak a traffipaxhoz értenekek.

2014. júl. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincsenek itt az elvtársak. Meg még a kormány is védi őket, és hiába visszaeső bűnöző, le sem szarják.
2014. júl. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!