Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az nem bunkóság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az nem bunkóság hogy egy férfi a szexről is ír facebookon egy idő után de még úgy hogy nem is találkoztunk?

Figyelt kérdés
Én nem szeretek ilyen dolgokról az interneten írni, ahol nyoma van az ilyennek. Szerintem ilyeneket személyesen kellene beszélni.
2014. ápr. 30. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jó viszonyba vagytok és jól elbeszélgettek akkor nem bunkóság, pláne ha megkérdezi hogy téged nem-e feszélyez a téma és csak utána ecseteli. Neten mindig bátrabb az ember, én is illemre lettem nevelve így élőbe nem is pedzegetem annyira ezt a témát mint mondjuk ahogy neten kibeszélem :) 24/F
2014. ápr. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miert lenne bunkosag? Föleg ha olyan a viszony. Ha teged zavar,mondd meg neki.
2014. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bunkóság? Már miért lenne bunkóság?


"Én nem szeretek ilyen dolgokról az interneten írni, ahol nyoma van az ilyennek."

Miért baj az, ha nyoma van?

2014. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!