Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti át plasztikáznátok e az...

Ti át plasztikáznátok e az arcotokat ha ronda? Hogyan viszonyulnátok e egy ilyen férfi emberhez? A társadalom befogadná-e egy új külsővel? Létesítenétek e kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 20:16
1 2
 1/11 Andii1 ***** válasza:
100%
igen átplasztikáztatnám az arcom, hogy csúnya lenne. Ha helyesebb lesz az új arcával (ami valószínű) akkor sima ügy.
2013. febr. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze. ugyanúgy mint bárki máshoz,hiszen ha nem mondja akkor úgysem tudom.
2013. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem vagyok egy szépség, de sosem plasztikáztatnék. Egyrészt mert elfogadom önmagam, és nem érdekel, ha másoknak nem tetszem. Másrészt azért, mert már attól is rosszul vagyok, ha arra gondolok, hogy fölvágnak, átrendeznek, ezt-azt belém raknak.

Ha valaki ezt látja végső és egyetlen megoldásnak, akkor csinálja. Nem érdekelne.

2013. febr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Megjegyzem hogy az illetőnek még soha nem volt senkije. Még egy normális barátja sem.
2013. febr. 22. 20:27
 5/11 A kérdező kommentje:
Őszinte válaszokat várok.
2013. febr. 22. 20:31
 6/11 A kérdező kommentje:
3/5 válaszolóhoz mi van ha nem fogadja be a társadalom a ronda arca miatt akkor szenvedjen élete végéig vele? Éljen élete végéig egyedül. Valószínűleg hogy téged elfogadott a társadalom vannak baráti köreid esetleg párod is. Tehát te biztos hogy a szépek közé tartozol. Ha próbálna változtatni úgy hogy szép legyen hátam mögötte kibeszélné milyen ronda ennek sohasem lesz párkapcsolata sőt mondták már már neki is hiába értelmes. Ha a média azt sugallja hogy szépekké és az átlagos kinézetűeké a világ.
2013. febr. 22. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha letépné valami vadállat a fél arcomat

vagy

pl.: tűzfolt csúfítana el -> [link] ,


akkor igen, plasztikáztatnék.


Más esetben, azaz ha csak szimplán ronda lennék (jelenleg se vagyok szépség), NEM.

Ugyanúgy, ahogy a mellemet se csináltatom meg, pedig olyan kicsi, hogy minden melltartó nagy rá.


És hogy hogy viszonyulnék más plasztikai műtétjéhez?

Ha ismeretlen, nagy ívből...

Ha közelebbi kapcsolatba kerülnénk, akkor szeretnék tudni róla.

Már csak ezért is:

[link]

2013. febr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

ha olyan lennék mint az illető akkor átplasztikáztatnám magam...

egyedül az orrommat hagynám, mert ha azt átváltoztatják, teljesen megváltozna az arc karaktere.

2013. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csak akkor tennék ilyet, ha valami betegség vagy baleset okozná a helyzetet, egyébként nem.

Nem tudom, hogy hány éves vagy, vagy egyáltalán tényleg ennyire rossz-e a helyzet. Pszichológus sokat segíthet. Megfelelő frizura, öltözködés is már rengeteget javíthat a helyzeten. Ez sokkal humánusabb, gyorsabb olcsóbb és nem mellesleg fájdalommentesebb módszer. Képzeld csak el, a tested, az arcod az önképed részét adja. Egyik pillanatról a másikra egy teljesen új arc nézne vissza rád a tükörből. Nekem ez nem lenne jó.

Csak egy személyes példa. Világ életemben szőke hajú voltam, de ahogy haladtak az évek egyre sötétebb lett a hajam, majd természetesen szőkére festettem. Majd egyszer csak gondoltam egyet és visszafestettem a hajam barnára. Nem túlzok, nem ismertem meg magam a tükörben. Durva.

Szerintem közel sem lehet ekkora a baj :)

24/l

Nem zavarna ha valaki ilyet tenne, ugyanúgy viszonyulnék hozzá, mint bárki máshoz.

2013. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én arcom hihetetlenül ocsmány, kb. mintha egy részeg, vak és parkinson kóros plasztikai sebész csinálta volna. Ennek ellenére nem vállalkoznék rá. Az oka, hogy már nem bízom az orvosokban. Ha egy szimpla csonttörés-kezelést sikerült elrontaniuk nálam, kizárt, hogy valami bonyolultabb dolgot csináljanak velem.
2013. márc. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!