Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen, vagy volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, vagy volt már veletek, hogy összejöttek valakivel aztán pár nap múlva nem kerestétek többet?

Figyelt kérdés
Jól indult minden,kedves volt,nagyon sokat bókolt,éjjel-nappal csak beszélgettünk. Elcsattant az első csók,aztán már kézen fogva sétáltunk. Majd következő nap már nem akar találkozni,alig ír vissza,azt mondja majd megbeszéljük..aztán mégse beszélitek meg,leráz nem ír vissza... ha van ilyen mi lehet az oka? engem annyira összetört,mindenfélére gondolok,de nem tudom felfogni mi volt bennem olyan rossz?visszataszító??
2014. jún. 26. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy unaloműző voltál.


Vagy szimplán csak a régi nóta...amíg nincs ló jó a szamár is

2014. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

akkor mégse jöttetek össze...

kellett hogy legyen ennek valami jele, ilyen normális ember nem csinál, hacsaknem beteg és hirtelen amnéziát kapott -_-

2014. jún. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy mégse volt olyan jó.
2014. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
pedig van... én vagyok az élő példa rá,hogy megtették
2014. jún. 26. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet. Megijedt egy komoly kapcsolattól, mással is ismerkedett, és ő jobban bejött neki. Bár itt nem valószínű, hogy erről van, de nálam ha egy nő túl nehezen adja magát, túl nehéz eset, az is oka lehet, hogy hagyjam a fenébe. Viszont a legjobban tennéd ha rákérdeznél nála, hogy mi van. Bár nagyon ne reménykedj, ennek valószínűleg ennyi.
2014. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
az viszont lehet,hogy az a baja velem,hogy nehezen adom magam... de akkor sem értem,hogy miért nem mondja el? már rákérdeztem neten többször is,mindig azt mondja,hogy leírni nem fogja majd elmondja holnap,holnap ,holnap. ha eljön a nap akkor nem reagál. élőben is azt mondta,majd elmondja nem fogja itt stb. most már el se olvassa,ha írok neki. szóval én már hagytam. csak rosszul esik a lelkemnek ,hogy így bánt velem :(
2014. jún. 26. 22:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is rosszul esik amikor ennyire nem vesznek komolyan.

Vigasztalásul, hogy lásd, mással is történt már hasonló:

https://www.youtube.com/watch?v=9c0wIk6K8tw

2014. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ez mekkora :D van benne igazság :DD
2014. jún. 26. 23:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen. A srác nem keresett.... A 3. mi a f...sz van smsemre csak annyit írt hogy menjek fel msnre, és megbeszéljük.


Ott közölte, hogy közben visszament az ex barátnőjéhez akit szeret!!!


Ja, jó tudni:D


Egyébként kb 1 hónappal később visszajött kuncsorogni. Én marha meg visszafogadtam. Akkor 1,5 hónapot együtt voltunk, aztán éreztem hogy megint nem keres....megírtam neki hogy ennek semmi értelme, mert nem akart találkozni... és írtam neki hogy inkább akkor szakítsunk. Azt írta jó, mert amúgyis vissza akar menni az exbarátnőjéhez:D (ugyanahhoz akihez első alkalommal is)


kb 2 hónap múlva megint jött hozzám kuncsorogni. Akkor szexkapcsolatot akart. Először úgy tettem mintha nem emlékeznék rá...elmagyarázta hogy ő kicsoda, és mi volt köztünk stb... Mondtam hogy emlékszem rá, elég szar volt az ágyban, és elküldtem a halál f...szára. Akkor meg lek..vázott:)


Hát ennyi.

2014. jún. 28. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!