Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell azért lenézni,...

Miért kell azért lenézni, mert visszahúzódó természetű vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy veszem észre,mintha másképp szólnának hozzám,mint a velem egykorúakhoz,csak azért mert visszahúzódóbb vagyok. Attól még egyáltalán nem vagyok hülyébb másoktól,sőt egyes emberektől még akár okosabb is lehetek.

2014. júl. 30. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Sőt, általában én még inkább úgy érzem, hogy én vagyok az okosabb. A kérdés az jó, én még nem találtam rá választ.
2014. júl. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Firedoom ***** válasza:
En sem vagyok egy kitarulkozo zipus, de ez a kornyezetemben, lathatolag senkit nem zavar. A barataimmal olyannak fogadjuk el egymast amilyenek vagyunk
2014. júl. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert sok ember azt gondolja, hogy biztos önbizalomhiányos, vagy valami más komplexussal rendelkező személy vagy. Sok ember inkább az ugató kutyákat szereti.
2014. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azért mert olyan világban élünk, ahol csak a hangos nagyképűek tudnak érvényesülni,amiért visszahúzódó vagy nem veszel részt a közöségi életben, így nem vagy a csoport teljesértékű tagja.

De lehet hogy a csendességedből adódóan furának tartanak.

2014. júl. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szoktam eljárogatni természetesen kikapcsolódni,de ott is ugyan úgy viselkedek. Ilyen vagyok egyszerűen és nem is szeretnék mást mutatni, csak azért,mert valakinek vagy valakiknek nem tetszik. Sajnos vagy nem sajnos a legtöbb ismerősöm bizony szabad természetű,némelyik túlságosan is és bizony az már átcsap nagyképűségbe. De elég kellemetlen tud lenni,ha az embert alig veszik észre csak azért,mert nem táncol az asztal tetején.
2014. júl. 30. 19:03
 6/7 A kérdező kommentje:
De legalább nem falkakövető típus vagyok,mindenről megvan a saját véleményem.
2014. júl. 30. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azt akarják, hogy egy kissé nyiss. Nem biztos, hogy lenéznek.
2014. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!