Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális, dolgos, becsületes,...

Normális, dolgos, becsületes, agyilag is rendben lévő pasikra már nincs igény?

Figyelt kérdés

Az az igazság, most a külsőt nem hozom szóba, mert a Nőnél és a férfinél is legyen pl mind1...


Volt eddig 4 párkapcsolatom, de az összes egy lusta disznó volt.... repültek, engem nem így neveltek és nagyon nem bírom...



2014. jún. 16. 19:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Hát rám volt eddig is, úgyhogy van igény, értelemszerűen ha magasabb értékrendet képviselsz az átlagnál akkor nehezen akadsz rá a szintén átlag feletti társra, aki ráadásul ugyanazért van az átlag felett. Viszont kitartás, lesz majd megfelelő kapcsolat, csak nyitott szemmel kell járni;)
2014. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

Tényleg normális vagy, vagy csak azt hiszed magadról? Nem mindegy!

Egy régebbi kérdés kommentjéből:"Aki pedig a normális srác témával jön: [link]

Magyarul:

1. Nem hajlandó fitt, stílusos és tiszta maradni, a nőket mégis a megjelenésük alapján ítéli meg.

2. A személyiségét megnyomorító önértékelési gondjai vannak, emiatt görcsösnek és kétségbeesettnek tűnik.

3. "Normális srácnak" mondja magát, de csak azért barátkozik a nőkkel, mert azt reméli, hogy lefeküdhet velük.

4. Nem hajlandó alább adni az igényeit a nők kinézetével kapcsolatban, de elvárja, hogy a nők alább adjanak a saját igényeikből, és összejöjjenek vele.

5. Panaszkodik, hogy a nők csak a s¤ggf¤jek¤t szeretik, de ő is csak a szexszel kapcsolatosan tud a nőkre gondolni.

6. Feladja a vágyit bármelyik nőért, aki egyáltalán foglalkozik vele, így mártírrá teszi saját magát.

7. "Érzékenynek" gondolja magát, miközben csak egy gerinctelen p¤cs, aki nem tud magáért kiállni.

8. Pont olyan manipulatív a "normális" viselkedésével, mint a s¤ggf¤j¤k az erőszakos viselkedésükkel.

Alsó cím: A normális srác

Ne engem szidjatok, hanem a képregény íróját! Én csak lefordítottam! Akinek nem inge, az pedig ne vegye magára, tehát ha kiakadsz ezen, és nem határolódsz el a "normális srácoktól", akkor beismered, hogy te is közéjük tartozol."

2014. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Igy van! De látod a rács másik oldalán annak a sok dilisnek meg van párja.
2014. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
"agyilag is rendben lévő": What in the fuck??? Szóval nem állsz pszichiáteri kezelés alatt? Hát ez tényleg pozitív, de mi van???
2014. jún. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Egyet jegyezzünk meg... idegből írtam... nem hasonulok meg mert nő van a közelemben, csak később borult a bili.


Dugni akarok, csak párkapcsolatban. Igényes vagyok magamra/lakásra/környezetemre..


Ja és utálom ha siránkoznak, szeretem a tisztaságot, de ha kutyafost kell szedni, vagy a budiban turkálni azt is megteszem zokszó nélkül.. mert meg KELL csinálni

2014. jún. 16. 19:35
 6/41 A kérdező kommentje:
Ja és az igazi se**fej nők, a se**fej pasikat imádják... köszi nem... zsák a foltját, nekem kicsit más folt kell
2014. jún. 16. 19:37
 7/41 anonim ***** válasza:
:D De ideges vagy kérdező, mi lelt, mesélj!
2014. jún. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Eddig én csak koliban láttam ilyet annó, de most láttam a saját lakásomban is...


Hát bammeg elmegyek egy hétre hogy anyámnak segítsek, füvet nyírni kerítést javítani, meg egyéb kertesház körüli teendő, anyám beteg, apám meg külföldön húzza az igát... 58 évesen.


Mire kell hazajönnöm? na mire? 1 heti mosatlan, 1 heti kajamaradék, szemét szintén zenész... őnagysága meg heti 2 napot melózik egy fos kocsmában... és a fejemhez vágja nem az ő lakása miért csinálja meg???


Apja fa*át már komolyan, de bammeg arra van indő hogy pingálja magát a tükörben, meg hajat fessen meg i*sten*asza...


Aranyom, nem a te lakásod???? jól mondtad, még költöztetőt is hívtam ki is fizettem... a végcél ismeretlen

2014. jún. 16. 19:45
 9/41 anonim ***** válasza:

1: Ó hát hogyne. Magasabb, átlag feletti. Hagy hízzon a máj.


Kérdező:


Miért gondolod azt, hogy egy szerelmi/szexuális/intim kapcsolatban a legfontosabb tulajdonságok a dolgosság, becsületesség, egzisztencia megléte?


Ott lettél félrenevelve, amikor nem azt tanították neked, hogy a nők vonzalmának felkeltésében a legfontosabb belső tulajdonságok a nők számára vonzó stílus, viselkedés, testbeszéd kialakítása, valamint az, hogy tudd mit kell mondani a nőknek ahhoz, hogy nedvesedjen a bugyi. Ezekkel a tulajdonságokkal lehet nőt szerezni és nőt megtartani, nem az általad felsoroltakkal. Azoknak semmi közük ehhez.

2014. jún. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Tényleg zsák a foltját kérdező.

Nálunk a házimunka közös. Még így is van, hogy egy hétig egyikünk sem csinál semmit, de nem velem veszekszik ezért, hanem amikor olyan kedvünk van, nekiesünk KETTEN. Nem én egyedül, hanem mind a ketten. Miért? Mert minket meg így neveltek. Őt úgy, hogy ne cselédnek tartsa a nőt, engem meg úgy, hogy ne féljek a házimunkától. Ennyi.

Ja igen és ő tényleg a normális pasi kategória, nem az elmebeteg idegbajos gyökér. :-)

2014. jún. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!