Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért panaszkodnak álladóan,...

Miért panaszkodnak álladóan, miért nem váltanak?

Figyelt kérdés
Nem csak az ismerőseim hanem országosan mi neki panaszkodik milyen keveset keres mindeni hibás hibás rendszer csak ők nem.
2014. júl. 31. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Gondolom az orvosok tanárok rendőrökre gondolsz. Mert a tv ben még nem láttam hogy a géplakatosok sztrájkolnának ? ;)


Az ok egyszerű. magyar szokás.


Nekem is van rendőr ismerősom már nem szeretek vele beszélgetni mert csak panaszkodik.

2014. júl. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%

Mert egyszerűbb panaszkodni mint piacképes szakmát kitanulni és váltani. + aki megtapasztalta milyen klímás új autóban járőrözni az nem fog neked elmenni 60fokos gépműhelybe hegeszteni 10.000ftal többért.

Hogy 38éven rohadjanak a fogaid jelentősen romoljon a szemed és a tüdőgondozóba visszahívjanak mert találtak valami foltot.

Inkább kimennek sztrájkolni mert ők 38 éves megérdemlik a nyugdíjt.


Na igen nekem is ott volt a lehetőség hogy rendőr legyek.

2014. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
A legtöbben joggal panaszkodnak, mert nagyon keveset keresnek. Erröl nem ök, hanem a rendszer tehet. Tanulni, valtani nagyon keves embernek van lehetösege, fökent, ha mar nem tini.
2014. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kérdésem nem pont a rendőrökre irányult.


a vonatvezetők is sztrájkolnak pedig 250K nettót keresnek.


és a reptéri forgalomirányítók is pedig 1.500.000ft a bruttójuk.

2014. júl. 31. 11:14
 5/5 Imola Ágnes ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha valaki vált, és elhagyja az országot, és oda költözik, ahol megfizetik a tudását, akkor miért rinyál mindenki, hogy jajjjj, elvándorolnak a fiatalok, meg az orvosok???
2014. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!