Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek nem szánalmas,...

Szerintetek nem szánalmas, hogy olyan világban élünk, ahol az emberek nem merik felvállalni önmagukat, és álarc mögé rejtőznek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 19:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ez valami tévhit, hogy el kell rejtenünk magunkat. Persze én is csinálom, mint majdnem mindenki. A kisgyerekek például nem,nekik még ösztönösen megvan a nyitottságuk. Egyébként meg miért lenne baj,ha bántanának? Azt senki nem mondta, hogy azt el kell hinni, lehet az ember olyan stabil, hogy nem sértődjön meg,ne haragudjon a piszkálásokért. Nem azt érezve,h "én kemény vagyok,engem nem nyom el!",hanem egyszerűen igazán érezni,hogy az nem jelent annyit az embernek. Nem mások véleményétől függni.
2014. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!