Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki mély depresszióban van,...

Aki mély depresszióban van, az soha ne is álmodjon arról, hogy egyszer párja lesz? Mert akkor tönkreteszi a kapcsolatot, és a párja életét, önbizalmát is?

Figyelt kérdés
Sokszor szembetalálkozok ezzel az érveléssel, és kíváncsi lennék ,hogy ez örök életre szól, hogy az embernek kerülnie -kell- a depresszióst a fentebb említett okok miatt, vagy hogy értendő?
2014. aug. 3. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Valószinüleg lessznek problémák, de emberfüggő én is ebben szenvedek
2014. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Ez hülyeség, ha az ember szerelmes akk nem lehet depressziós,de ettől függetlenül ha otthon depizel és nem mozdulsz ki akk nem is lessz párod.
2014. aug. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

" ha az ember szerelmes akk nem lehet depressziós,"

Dehogynem, nem függ össze a két dolog. Sőt a depressziós ember hajlamosabb a betegesen rajongó szerelemre, mint egy nem depressziós ember.


de ettől függetlenül ha otthon depizel és nem mozdulsz ki akk nem is lessz párod."

Ebben viszont igazad van.

2014. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%

nncs olyan férfi aki egy mániákus depressziós csajba belezúgna, mivelhogy a depressziós ember elutasitó, tehát a szerelemnek annyi esélye van mint egy vonatnak átrepülnie a bermudaháromszögön..hahhaaha tedd a dolgodés nem leszel depressziós. Az élet egyszerü szabályokon épül, aki a szabályokkal együtt igyekszik a boldog élet felé az boldog lesssz, aki meg az ellenkezőjét teszi, az boldogtalan lesz.

változz meg!

2014. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
a depresszió és a szerelem nem zárja ki egymást, persze megnehezíti, de nem lehetetlen.
2014. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, a legjobb gyógymód a depresszióra, ha álmodozol.
2014. aug. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A 'ha valaki szerelmes, nem lehet depressziós' érvre sajnos nem tudok reagálni mert nem tapasztaltam meg.


A 48%-osnak: egy kicsit erősen fogalmaztál, de igazat adok neked alapvetően.

A 'mániákus depressziós' részre: ettől amúgy félek is, hogy mániákus lennék.. vagy már az vagyok.


Utolsónak: folyamatosan álmodozom, az egyetlen örömöm.


Mindenkit felpontoztam!

2014. aug. 4. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!