Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlreagálom, vagy tényleg...

Túlreagálom, vagy tényleg bunkóság volt ez egy haveromtól?

Figyelt kérdés

Tegnap volt a születésnapja, és már a nap legelején, éjfél után kicsivel írtam neki egy üzenetet, hogy boldog születésnapot, kb. az elsők között voltam aki írt neki. (Csak én nem idővonalra hanem üzenetben szoktam)

Aztán egész nap nem láttam fent, ma meg megnéztem az adatlapját, késő este szépen mindenkinek válaszolgatott hogy "köszönöm", amit én írtam le se sz*rta. Egyáltalán nem köszönte meg.

Ezekután meg megírtam neki most, hogy megbántam, hogy boldog születésnapot kívántam neki.


2014. aug. 4. 09:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Facebookon volt ez, azt elfelejtettem írni de egyértelmű
2014. aug. 4. 09:22
 2/6 anonim válasza:
100%
Egyértelműen túlreagáltad, mint te is írtad, a barátod késő este válaszolt a bejegyzésekre, lehet, hogy fáradt volt és az üzeneteket majd másnap megválaszolja.
2014. aug. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha csak haver, akkor mit húzod fel ezen magad?
2014. aug. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha igazán fontos lenne, akkor felhívtad volna, nem azon a nyomorult facebookon írtál volna. Hagyd a fenébe, hülyeség az egész téma.
2014. aug. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt valami kedves, hogy nem köszönte meg, de az nagyobb bunkóság volt, hogy írtad neki a végén, hogy bánod, hogy felköszöntötted... túlreagáltad.
2014. aug. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki igazán jó haver, az felhív, vagy elhív egy sörre, nem facebookon írogat. "Elsők közt voltam"...mintha valami verseny lenne hogy úristen, hányan köszöntik fel.


Komolyan nem értem az ilyen embereket. Nekem volt olyan rokonom, aki füzetbe leírkálta hogy hányan köszöntötték fel facebookon, és annak örült hogy 100 akárhányan...


Én a helyében elküldtelek volna melegebb éghajlatra az biztos.

2014. aug. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!