Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hölgyeknél mitől van az hogy...

Hölgyeknél mitől van az hogy csak úgy elkezdenek sírni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 5. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi jut eszükbe, ami kiváltja belőlük.
2014. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
57%
Mit értesz csak úgy alatt? Valami biztos kiváltja. meghatódottság vagy megbántódottság vagy öröm. A terhesek ez alól kivételek, ők a hormonváltozások miatt tényleg tudnak mindenen sírni :-)
2014. aug. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ėn a ciklusom előtti napokban vagyok hajlamos meghatódni vagy elérzékenyülni olyan dolgokon, amiken amúgy nem. Pl természetfilm. :D
2014. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy pl nézi a tv-t,se semmi olyan nem történik benne ami kiváltanánazt,egyszer csak elkezd sírni.
2014. aug. 5. 16:35
 5/10 anonim válasza:
azt csak te látod úgy, hogy semmi olyan, ami kiválthatja. őbelőle ugyanaz a valami kiváltja. Az én anyám idegenek esküvőjén is képes pityeregni, pl. amikor a városban meglát egy menyasszonyt fotózáskor. Szóval van ilyen is.
2014. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez nem egy általános jelenség, vannak nők akik érzékenyebbek, mások nem, férfiaknál is van ilyen túlérzékeny típus. a nők persze jobban ki vannak téve a hormonok játékának, mint a férfiak, ezért tűnnek szeszélyesnek olykor.
2014. aug. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én akkor szoktam így random sírni, ha már nagyon nagyon fáradt vagyok és/vagy nagyon stresszes.

Kisírom magam és utána jobban vagyok. Valahogy ki kell jönnie a felgyűlt feszültségnek.

2014. aug. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én ezt nőként sem értem.
2014. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Vagy csak számodra nem történik olyan, ami sírást válthatna ki, de az adott hölgyet az meghatotta.

Amikor olyanom van, még a meséken is sírok, vagy csak egy elejtett mondaton.

2014. aug. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok, és nem értem. Még sosem fordul velem elő ilyesmi.
2014. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!