Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiányzik belőlem a félelem...

Hiányzik belőlem a félelem érzés, ez baj, mit jelent?

Figyelt kérdés
Egyszerüen nemtudok izgatott lenni vagy ideges. Mindent higgadtan kezelek. A páromban emiatt például felmerült az, hogy nem szeretem, mert nem féltékenykedek, vagy ha valami olyat csinál ami neki nem tetszene ha én csinálnám akkor sem bosszantom fel magam, meg nem teszem szóvá :-D A vizsgáim elött sem izgultam, emiatt azthitték félvállról veszem. Volt egy súlyos autóbalesetem, akkor sem ijedtem meg és a felépülésem után egyböl autóba pattantam, ezen is elvolt hűlve mindenki.Azt gondolják rólam érzéketlen vagyok, ilyeneket vágnak a fejemhez hogy én mindenre szarok, nemszeretem öket.. Már kezdem unni, lehet hogy bennem van a hiba? Vagy ez betegség? Egyszerüen soha nem voltam még ideges. Egyedül azzal stresszelnek ha nem adnak szabit, de azis egy perc mulva elszáll és nem mutatom ki :-D
2014. aug. 11. 11:45
 1/4 enkerekelnezest ***** válasza:
Dehogyis ez egyáltalán nem baj Szerintem nagyon szerencsés vagy bárcsak én is ilyen lennék
2014. aug. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon irigyellek.
2014. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na, én ennek totál ellentettje vagyok!:) A legkisebb dolgokon is sík ideg vagyok, a legapróbb problémákon is tiszta stressz leszek.


Csak egy napra cseréljünk légyszííí!!!

2014. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A félelem annyiban a barátod, hogy megmutatja, vannak rutindolgok, és vannak olyanok, amik nagyobb odafigyelést, nagyobb erőfeszítést igényelnek. Ehhez a félelelmérzés különféle hormonokat (adrenalin stb.) termel bennünk. Emelkedik a vérnyomás, növekszik a koncentráló képesség stb.

Néha, felfokozott állapotban többre vagyunk képesek, mint a napi rutin során.

2014. aug. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!