Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok "lányos" dolgokról beszélgetni a barátnőimmel?

Figyelt kérdés

Ők mindent elmondanak egymásnak és ez most nem egy "nagyon összetartó, régi, igaz barátságra" vonatkozik, hanem szinte az összes lányra igaz az osztályban. Nyilván nincs mindenki mindenkivel olyan jóban, de tuti, hogy egy valakivel megbeszéli ezeket. Elmondják, hogy kibe szerelmesek, azzal mikor mit csináltak, ki tetszik nekik, megbeszélik kinek, mikor jött meg. Én egyszerűen nem tudok ilyeneket kimondani. Próbálok más témákat felhozni, filmek, hobbi, de a filmek kapcsán a "milyen cuki volt benne az meg az a fiú" mondat jön és akkor veszekednek, hogy kinek ki tetszett benne. Ha csak elmegyek a barátnőimmel sétálni nem lehet velük beszélgetni mert "jaj ott jön két fiú, de helyes, várj, ne beszélj, vágjunk szexi arcot"....Folyamatosan csak a fiúkról meg a szerelemről beszélnek vagy éppen azt tárgyalják, hogy megjött-e. Én nem tudok ilyenekről beszélni mert úgy gondolom, hogy ez rám tartozik. Sokszor szekálnak vele mert nem érdekelnek ezek a dolgok. Emlékszem mikor kitalálták, hogy biztosan leszbikus vagyok mert nem beszélek fiúkról és nem osztom meg velük, hogy tetszik-e valaki. Ők pedig már nem is szeretnek velem beszélgetni mert nem lehet miről. Persze, nem vagyok leszbi és tetszett is fiú, voltam szerelmes, de ezt nem akarom az orrukra kötni.

15/l



2014. febr. 26. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyere ide, kapsz egy hátbaveregetést. Figyelitek, Gyakorisok, egy Lány aki Normális. Ne rinyáljatok, van ilyen. Nézzétek!
2014. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Én is hasonló cipőben jártam kb ennyi idősen. Most van 2 olyan barátnőm akivel tudok ilyesmiről is beszélni. Meg kell találni a megfelelő embert/embereket. Nem kell mindenkivel hú de jóban lenni. Számtalan haverom van, és volt mindig is. A barát/barátnő az egy teljesen más kategória. Nem kell követni a trendet ha nem akarod. Ettől még ugyanolyan ember vagy (ha nem jobb...)
2014. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyéniség vagy, nem kell megváltoznod. Hasonlóan ritka emberekre kéne valahogy rábukkannod.
2014. febr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez így jól hangzik, csak így úgy érzem, hogy kimaradok pár dologból. Mármint szinte kezdem magam kirekesztve érezni emiatt, mert velem kevesebbet (jóval kevesebbet) beszélgetnek. Mintha én nem lennék a közösség része.

Köszönöm a válaszokat!

2014. febr. 26. 23:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is 15/l vagyok. Velem is ez van, nem tudok ilyenekről beszélgetni, meg "csacsogni, pletyizni". Az osztályban is inkább fiúkkal vagyok, velük barátkozok, úgy tűnik, eléggé befogadtak :) A lányokkal is megvagyok, néha odamegyek hozzájuk is, de leginkább 1-2-höz, akikkel lehet másról is beszélni.
2014. febr. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
En se szoktam ilyen dolgokrol beszelni meg olyan tul lanyosokrol. Igaz a legjobb baratnomnek elmondom hogy ki tetszik de azt is 5 perc alatt lerendezzuk. Meg h aaz utcan vagyok akkor nem hagyom abba a beszelgetest mert jon egy helyes srac. Viszont ha focirol van szo egybol oda kapom a fejem es egybol hozzafuzok valamit. Ha sportrol van szo tuti hogy a legjobbak kozt vagyok. A nyalas filmektol pedig hanyok. Szoval ketten vagyunk mar kerdezo. Pacsi :D
2014. febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pihécske válasza:

Normális dolog nem kell mindent elmondanod nekik te ne legyél olyan.Az igaz barátnő tolerálja ezt hogy te nem tudsz ilyenekről beszélni és másról beszéltek mindig van közös témátok majdnem mindenből.és ha te ezt nwm akarod mondani de mégis kényszeríteni akarnak akkor mond meg nekik kerek perec hogy ez mégis csak a magánügyed.ha meg mindig a pasikon nyámmognak mond nekik hogy másról nem akartok beszélni h

csak erről ?na de ha mégis minden fiúról dumálnak próbáld felhozni a csajos programokat hogy holnap mit fogtok csinálni stb..

2014. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!