Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eltűnnek végleg az egyszerű nők?

Eltűnnek végleg az egyszerű nők?

Figyelt kérdés

Mint a legelső képen a visszafogott öltözködésű.


[link]


A második olyan, mintha New Yorkból jött volna. Facebook is tele van ilyen női profilképekkel.


A valóságban is sokat látok ilyet.


A második képen adott neki a ruha önbizalmat, de úgy fog majd viselkedni, amit a ruha sugall. A belső tulajdonsága is megváltozik, vadabb nők lesznek. Olyan kib*tt világban élünk most már, ahol ráerőltetik az emberekre a Westend vásárlást. Így most már vásárolhatsz, jobban megtudja venni a ruhákat, most már így vannak a nők kialakítva, vagyis átváltoztatva, ahogy a piac akarta.


Igaz erre a mondás: A ruha teszi az embert.


A második képen lévő nő meg nem is hozzám illik, vadabb férfiak kellenek ezeknek, "sármosak".


Ebben a világban a pénz lesz a menő, amivel az emberi érték is megváltozik.



2014. aug. 14. 12:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
97%

Utolsónak igaza van, a legtöbb nő inkább öltözködik hasonlóan, mint az első képen. Egyébként neked miért fáj az, ha valaki különlegesebb, csinosabb ruhákban jár? Én személy szerint nagyon örülök annak, ha valakinek van stílusa és tudja, mi áll jól neki és azt büszkén viseli. Magyarországon többek között az öltözködési kultúra is a béke segge alatt van.


Egyébként nekem úgy tűnik, hogy te félsz az öntudatos, magabiztos nőktől és valószínűleg kevésnek is érzed magad hozzájuk. Ettől függetlenül még nem kell mindnenkinek slamposan járnia.

2014. aug. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
aki lepontozott, mert szerinte nő van a képen, attól kérdezem: van most jó árban valahol zsír?
2014. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy az, aki tegnap meg a seggrisza miatt óbégatta a világvégét??
2014. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Beléd meg mi ütött ember??

Megpróbálsz a szép nők ellen fordítani mindent és mindenkit mert szerencsétlen vagy és nem jött össze egy csajjal??


Amúgy sokkal általánosabb az első képen lévő öltözködés mint már írták sokan, de továbbra se értem a kérdésedet. Mi az, hogy egyszerű nő? Az egyszerű nő az én szememben a tucat. Miért baj az ha valaki nem tucat?

2014. aug. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
69%

Inkább sok a hülye igénytelen nő, akinek nagy a pofája és mindenről sarkos véleménye van.

A nő legyen szép, de nem átlagos, hanem gepárd és okos, kifinomult, magas EQ-val. A ruha innentől másodlagos.

2014. aug. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Mi bajod van neked?? Az első képen lévő nő valószínűleg nem ezt venné fel mondjuk az operába Júniusban. A második meg nem ebben benne melózni Decemberben. Mellesleg a második is elég ízléses, dekoltázsa van, de azt ellensúlyozza a hosszú, térd alá érő szoknya. Messze van a r....costól.
2014. aug. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, egy picikét rosszul látod a dolgokat. Amit linkeltél képet, az elsőn a nő hétköznapin van felöltözve, mint minden ember, ha pl munkába megy, vagy elmegy ide-oda, és a másodikon pedig egy fotós műteremben van, mert mondjuk szeretett volna magáról a családi albumba egy-két jó kinézetű, profi készítésű képet. Az öltözködés miért függne össze az emberek viselkedésével? Mert ha már valaki kirittyenti magát, akkor már szerinted a jó modor is hozzátársul?? Szerintem egyáltalán nem.

És tényleg úgy gondolod, hogy az emberekre ráerőltetik a Westendben való vásárlást? A fizetés is a Westend áraihoz van igazítva szerinted?

És egyébként miért gondolod, hogy "A második képen lévő nő meg nem is hozzám illik, vadabb férfiak kellenek ezeknek, "sármosak"." És ha ez a nő, mondjuk a férjével együtt egy szimpla átlagos pár, és csak egy ünnepségre öltözöttek ki?

Miért baj, ha egy nő ad magára és egyszer-kétszer felvesz egy hétköznapitól elegánsabb ruhát? Attól még nem lesz olyan, mint ha NY-ból jött volna, vagy szerinted mindenki ilyen, aki felvesz egy elegáns ruhát?

2014. aug. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez az idióta minden nap feltesz pár ilyen kérdést.

Volt a seggrisza igen, okostelefonok, meg tudom is én mik.


Nagyon beteg ember lehet a kérdező, vallási őrült egyébként...kezeltesd magad tényleg.

2014. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Szerintem te vagy egyszerű.
2014. aug. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Hogy itt ide New York? Én minden divatcikkben azt olvasom, hogy New York sportos.


TE mondod azt, hogy a ruha teszi az embert. TE vagy az, aki első látásra ítél. Ha valaki jól akar kinézni, az már csak szar ember lehet, mert nem cuppan a farkadra?

2014. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!