Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amanda Todd es Olivia Penpraze...

Amanda Todd es Olivia Penpraze hogyan oltek meg magukat?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ongyilkossagot kovettek el..Sajnalom hogy idaig fajult..De milyen modon?Felakasztottak magukat vagy hogy tortent.. Ha valaki tudja..
2014. aug. 14. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Googlet kérdezd...
2014. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Amanda a szobájában akasztotta fel magát . Én ennyit tudok.
2014. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amanda Todd:

A preliminary investigation by British Columbia Coroners Service showed that Todd's death was a suicide. The cause of death was reported in some media as hanging.[20][21][22][23] However, the exact cause of death has not been released


Olivia Penpraze: Először azt mondták, hogy ő is felakasztotta magát majd aztán azt, hogy nem és nem mondják el, hogy pontosan hogyan is öle meg magát. De több éve vagdosta magát

2014. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ertem..Koszonom a valaszokat..
2014. aug. 14. 20:42
 5/7 anonim válasza:
100%
Olivia Penpraze:2012 március 29.-én felakasztotta magát, kórházba vitték, ahol megállapították, hogy beállt nála az agyhalál. Gépre kapcsolták, majd 5 nap múlva a szülei beleegyezésével lekapcsolták a gépről
2015. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Amanda Todd nem felakasztotta magát hanem szétvágta az ereit:

2012. október 10-én végleg elkeseredett. Megvárta, míg szülei elaludtak, majd egy konyhakéssel felvágta ereit. A szülei másnap hajnalban találták meg holttestét az ágyán, mellette a késsel és a búcsúlevelével. Amandát szűk családi körben helyezték örök nyugalomra. -Wikipédia

2015. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira szomorú az Amanda sztorija
2015. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!