Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék én a figyelem...

Hogyan lehetnék én a figyelem középpontja, ha félénk vagyok és csendes?

Figyelt kérdés
Általában nem zavar ha nem vagyok a középpontban, de mikor párommal és a tesóival vagyok akkor az van, hogy ők beszélgetnek én meg csak vagyok, és meg sem tudok szólalni. :( Nagyon cikinek érzem, és rettentő unalmas is ha mondjuk egy egész hétvége így telik el. Mit tehetnék?
2014. aug. 15. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj bekapcsolódni a beszélgetésbe. Ha nem is leszel a középpontban, legalább részt veszel a társalgásban. A párod is tudna ebben segíteni szerintem.
2014. aug. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KlenDie ***** válasza:
2 lehetőség van egy órási büfi vagy csak simán pukizz egyet.
2014. aug. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilvánítsd ki egy-egy témában a saját véleményed, hozz fel te is témát, kérdezz vissza, nevess a poénokon... kérd ki a véleményüket.
2014. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is gyakran járok így hogy meg se szólalok társaságban. Mostanra tudatosan figyelek rá hogy mondják ha egy egy szót mondatot is de mindenképpen mondják valamit. Néha sikerül többet is néha nem de az a lényeg hogy próbálkozz és jönni fog a pozitív megerősítés.

Számomra is félelmetes néha ha én beszélek és én vagyok a középpontban de muszáj valahogy megbírkózni vele.

2022. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!