Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Van egy haverom,akit majd' megőrjít,hogy évek óta nincs senkije.Állandóan ostorozza magát,próbálom arra bíztatni,hogy ne csak nyavalyogjon,próbáljon valahogy segíteni magát.Van hobbija is-autók-,de az nem nagyon vonzotta eddig a csajokat.Valaki tud ajánlani valami hatásos módszert?

2012. okt. 23. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Krisz?
2012. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy!:D

De tényleg írjon már valaki,aki hasonló cipőben járt és ajánljon valamit!

2012. okt. 23. 22:20
 3/6 rekaby válasza:
Szerintem menjetek el szórakozó helyre hát ha ott meg ismerkedik valakivel!vagy ha az sem segít akkor mutasd be neki egy lányt az ismerőseid közül:)
2012. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet,de nincs sok ismerős,akinek bemutathatnám.Valamit meg szeretnék tenni,mert nem bírom,hogy állandóan nyavalyog.
2012. okt. 25. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánld fel magadat te?

Ha lány vagy, akkor tök oké, ha pedig fiú vagy, akkor meg rájössz, hogy lehet, bu*i.

2012. okt. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hetero és ha lány is vagyok,nem érzek iránta többet barátságnál.Viszont azt nem tudom tétlenül nézni,hogy így szidja magát,ezért akartam tanácsot kérni.
2012. okt. 26. 22:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!