Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én várok sokat?

Én várok sokat?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni,hogy én várok sokat,vagy ilyen az ember?

Tegnap előtt este bevertem a fejem,betört,majd bevittek a kórházba vele. Oké,másnap igen,de mondjuk azóta meg se kérdezték,nem is érdeklődtek ,hogy fáj-e még a fejed,vagy hogy vagy(haveri társaság). Csak én várok ennyit az idézőjeles barátoktól,vagy ti is csak ennyit csinálnátok?



2014. aug. 18. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Uhh, te egy nagyon nyűgös beteg lehetsz, nem irigylem a környezetedet. Ha annyira beszélni akarsz róla, akkor hozd szóba magadtól, ne azon duzzogj, hogy nem kérdeznek rá minden áldott nap.
2014. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából miután kijöttem se,csak 1-2 ember kérdezett rá. ELgondolkodtam rajta,hogy talán nem is érdeklem a társaságot,ezért tettem fel a kérdést,vagy csak én fújom fel ennyire.
2014. aug. 18. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem te fújod fel első neked meg ritka aberrált életszemléleted van.
2014. aug. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kábé az első szintjén mozoghat az érzelmi intelligenciájuk.
2014. aug. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne ,ha azok az emberek, akiket szeretek annyira sem képesek ,hogy megkérdezzêk ,hogy vagyok. Szerintem ha ilyen kisdolgokra nem képesek ,akkor nagyobb bajbab számitani sem lehet rájuk.Egy barát oda figyel a másikra.Ha ők is elvárják ,hogy te meghallgasd őket ,segíts nekik ,akkor a minimum ,hogy megkérdezik élsz e még.....
2014. aug. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!