Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a baj?! Most én várok túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj?! Most én várok túl sokat el? (többi lent)

Figyelt kérdés
(lassan fél éve járunk)Nem értem úgy érzem mintha nem törődne velem. Lehet hogy túlkomplikálom ezt az egészet. Most voltam beteg 2 héten át... abból ő egyszer se látogatott meg engem, nem igazán láttam hogy érdekelné, hogy mi van velem. Szülinapomon fel se hívott nem küldött sms-t, semmi, igaz hogy akkor utazott el. Eléggé figyelmetlen, de lehet hogy csak én érzem így nem kellene ennyi romantikus filmet néznem? Mert nekem ő az első fiúm és én azt hittem hogy nem is tudom más lesz. Persze nagyon szeretem csak ezek ilyenkor fájnak :( biztos nekem is vannak hibáim, csak egyszerűen nem értem miért nem érdeklődik. Mikor ezt elmondtam neki akkor kiakadt hogy miért sértődök be. De nem tudom annyit szomorkodok miatta de viszont szeretem, vannak jó pillanataink csak nem is tudom nekem kicsit túl sok ez hogy ennyit szenvedek mindenért, mert hanyagol vagy épp játssza a bunkót. :( Mit tegyek?

2014. júl. 22. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de ez a gyerek lesz'r téged, elhiszem, hogy első barát és nagyon szereted, de nincsen értelme folytatni azt, hogy folyamatosan szomorú vagy miatta meg rosszkedvű azért mert lesz'r téged. Én szerintem ha megérett a pillanat akkor hagyjad ott.
2014. júl. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?


21F

2014. júl. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt mondja szeret. Ezek szerint ennyire naiv lennék? :/
2014. júl. 22. 15:53
 4/9 A kérdező kommentje:
15L 16F
2014. júl. 22. 15:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Fél év... még 10 év után se kellene így viselkednie! Nem szeretitek egymást egyformán, hogy finoman fogalmazzak.
2014. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Neki se volt nagyon barátnője előttem. Nem lehet hogy még szoknia kell ezt? Vagy teljesen rossz irányba megyek? :/
2014. júl. 22. 15:58
 7/9 anonim válasza:

Tudom, hogy fájni fog, de jobb ha szakítasz. Azt nem mondhatom, hogy csak szexre kellesz vagy kirakatba, bár a ti korotokban inkább az jellemző, hogy csak azért, hogy menőzhessen magában azzal, hogy van csaja. Még nagyon fiatal vagy, elég sok kapcsolatod lehet még, vannak rendes fiúk is (bizonyíték ez a kérdés is: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__59.. ).

Szóval várj a jobbra mert nem éri meg miatta szenvedni.


Az pedig, hogy azt mondja, hogy szeret még nem vehető készpénznek. Bárki ki tudja mondani a szót, inkább a cselekedet a lényeg, a kérdésedből pedig nem úgy tűnik, hogy kimutatná, hogy szeret.

2014. júl. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hagyjad őt.Kisfiú még,te pedig 15 évesen még kislány.Nem nagyok egyébként az elvárásaid, de minden bizonnyal ez a fiúcska lesz*r téged, és alapvető hiányosságai vannak.Jellemhibái.
2014. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. :/
2014. júl. 22. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!