Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit tennétek, ha muszlima...

Ti mit tennétek, ha muszlima osztálytársatok lenne (gimnáziumban)?

Figyelt kérdés
Hogy viszonyulnátok hozzá? Beszólnátok neki a kendő miatt? Barátkoznátok vele?

2013. dec. 18. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetnék vele, megismerném. Olyan ő is mint a többi gyerek, csak más a neveltetése. Gondolom nem esne jól neki ha kirekesztenétek. A kendője miatt kinevetni pedig végképp primitív dolognak tartom.
2013. dec. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevetném ki. Egy kicsit talán még sajnálnám, mert az iszlám egy erősen férfiközpontú kultúra. Talán barátkoznék is vele.
2013. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

őszintén szólva nagyon nem erdekelne


nalunk a suliba mindenféle vallású borszinu ember van de egyiket se piszkkaljak miatta


en nem nagyon baratkozok velukde nem is piszkalom oket

ha bratyizni akarnak akkor elbeszélgettek veluk

2013. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Soha, de soha nem piszkálunk valakit azért, mert más a neveltetése, világa.Neked sem esne jól ha ezért bántanának.Mindig ebből indulj ki.Csak olyanokat lehet piszkálni akik tesznek érte(viselkedés). pf flegma nagyképű modortalan.Azoknak lehet mondani, mert nem érdekli.Bár az sem érdemes, mert akkor lealacsonyodsz az ő szintjére.
2013. dec. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért kérdezem, mert én is muszlima vagyok, és kíváncsi vagyok, hogy mit fognak gondolni az osztálytársaim.

2013. dec. 18. 20:25
 6/15 A kérdező kommentje:
Mivel a jövőre gimibe megyek.
2013. dec. 18. 20:26
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, miután válaszoltam gondoltam rá, hogy te vagy a muszlim és a reakciók érdekelnek.

Ne aggódj! Sajnos mindenhol vannak bunkók, őket néz levegőnek. Biztos szerzel majd barátokat is!

2013. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm!
2013. dec. 18. 20:55
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Amíg a vallási nézeteit nem akarja rám tukmálni addig nem lenne vele bajom
2013. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán érdekelne. Eddig egy muszlimával beszélgettem, de hihetetlen értelmetlen volt. Persze ez nem azt jelenti hogy az összes az. Csak hát se több se kevesebb a többi embernél azt meg hogy milyen belsőleg nem a hovatartozása és a fejkendője fogja eldönteni:)


Az meg hogy mit fognak gondolni rólad az csak attól függ épp milyen emberekkel hoz össze a sors. Mindenhol vannak rosszak ez miatt nem kell lenézni semmilyen népcsoportot sem.

2013. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!