Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Családi pótlék » Titeket nem zavar mikor...

Titeket nem zavar mikor valaki élettárssal lakik, mégis egyedül állóként igényli a családit?

Figyelt kérdés
Csak azért mert nincsenek egy címre bejelentve,de mégis együtt laknak,még ellenőrzéskor se buknának le.....
2014. ápr. 23. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem az én dolgom....teljesen felesleges lenne,hogy azzal foglalkozzak,hogy xy egyedülállóként kéri a családit bezzeg ez nem is így van.
2014. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem maszok masnak a maganeletebe. Nem erdekel. Engem ennel sokkal komokyabb dolgok bosszantanak mint ez. Kicsit nezz jobban korbe h mi folyik az orszagban. Kik mennyi penzt kapnak ugy h nem is dolgoznak. Segelybol elnek, megszamlalhatatlan gyerekekkel es egyeb ilyenek. Na ez nem bosszantobb? Mint 1000 ft-al tobbet igenyelni?
2014. ápr. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedülállóként igényli a családi pótlékot, akkor kemény 1500 (3 vagy több gyerek esetén 1000) Ft-tal kap többet. Nem, nem zavar :)
2014. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1200.-on nem akadok ki, lényegesen húzósabb mikor valaki gyesre szül 3-4-5-6 gyereket ;)


mondjuk nem értem mire jó egyáltalán, annyira pici összeg, nekem a lelkiismeretem nem érne ennyit

2014. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Ès ez tèged mièrt zavar??? Szörnyü mennyi rosszindulat van az emberekben! Engem nem zavar le carom konkrètan ki mit tesz!
2014. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem. Egyrészt nem az én dolgom, nekem ettől se több-se kevesebb nem lesz. Jól teszi, bár sajnos az a párszáz forint nem sok segítség...
2014. ápr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
én csak azon gondolkodtam el, hogy ezeket a tizenegynehány ezer (12-14000) családi pótlékot, hogy lehet remegve várni, mit akar azzal egy hónapban, mire elég az?
2014. ápr. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Engem inkabb az zavar hogy az elkuldott parlamenti kepviselok millios banatpenzt kapnak, nem ez a max 1500 ft....
2014. ápr. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
42%

én is egyedülállóként vagyok bejelentve

a romák megtehetik hogy nem jelentik az élettársat, és mindent egyedülállóként igényelnek, akkor mi miért ne tehetnénk

ráadásul nem egy eget rengető összegről van szó, egyedül az étkezési és tankönyv támogatásért éri meg

és hozzáteszem, óvónők is megteszik ugyanezt, mert gyermekvédelmi utalvány osztáskor sorban szoktak állni

2014. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
25%
Egyáltalán nem. Mindenkinek saját belátása szerint kell intézni az ügyeit - viszont az csak rá tartozik, ha ezzel másnak kárt nem okoz.
2014. ápr. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!