Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a magabiztosságomat?

Figyelt kérdés
Régen sokkal magabiztosabb voltam. Mostanában viszont azt vettem észre magamon, hogy egyre kevesebb az önbizalmam. Ez mitől lehet?

2014. aug. 22. 00:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mostanság több negatív és rossz dolog ért téged, ami elbizonytalanított. Lehet, hogy kudarccal ért véget az, amit elterveztél, hogy jól megcsinálod és nem jött össze, vagy másképpen valósult meg. Ha valaki egy kicsit is bizonytalan magával szemben, az hajlamos arra, hogy a sok rossz dolog miatt csalódottnak érezze magát, ezáltal is csökken az önbizalma magával szemben, hogy ha pl. most ez már xy-dik alkalommal se sikerült, akkor máskor minek próbáljam meg, a következő se fog.

Nem tudom, hogy most mi a helyzet nálad, csak próbáltam néhány példát összeszedni.

Önbizalomnövelésére a következő linkeket tudom neked ajánlani:

[link]

[link]

[link]

[link]


Higgy magadban, hogy képes vagy bármire, meg tudod valósítani, amit eltervezel! :)

2014. aug. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, mostanában ért néhány csalódás. Rátapintottál a lényegre. Nagyon szépen köszönöm a linkeket!:)
2014. aug. 26. 13:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! :) És fel a fejjel, az élet szép! :)
2014. aug. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!