Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a legjobb fiú barátomat? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Van egy legjobb fiú barátom, vagyis lehet hogy csak volt... tetszett neki egy régi osztálytársa, és tőlem kért tanácsot, hogy mit tegyen. Örömmel segítettem hisz az a fontos hogy boldog legyen. Na de a csaj miatt egyre többet veszekedtünk, most pedig már teljes a káosz. Emellett ha én olyan témát hozok fel ami őt nem érdekli akkor csak aha-zik... Bezzeg ha ő kezd el valami hülyeségről magyarázni, akkor meg kell hallgatnom. Hogyan tudok ezen változtatni? a csaj dobta és most depizik. segítsetek :( 15/L

2014. júl. 4. 07:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Miben a legjobb barátod? Mert nekem nem úgy tűnik... ha téged untat, ami őt érdekli...
2014. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben a legjobb megoldás az őszinteség. Te mit érzel most? Zavar a viselkedése? Akkor miért nem mondod meg neki? De azt sem felejtsd el felhozni hogy te mellette állsz bármi történjék is, mert most úgy érzi senkit nem érdekel a helyzete ezért depizik. Viszont ha megtörnéd a jeget, észrevenné hogy téged bizony érdekel.
2014. júl. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: szerinted nincs olyan téma ami egy lányt nem érdekel?

Második: köszi a választ :)

2014. júl. 4. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!