Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » SEGÍTSÉG! Az intim szőrzetről...

SEGÍTSÉG! Az intim szőrzetről lenne pár kérdésem? Az első az, hogy nekem már korán elkezdett szőrösödni lent 10 éves korom küröl és mindig leborotváltam én hülye. Több lent.

Figyelt kérdés
És ma már 14 éves lány vagyok és nagyon durva lent a helyzet.. Nagyon megerősödött a szőr és sötét nagyon.. És ez kezd átterjedni a hasamra is és tisztára ki vagyok. Szőrös lány has 14 évesen jézus. Mit tehetek ellene? Szóljak anyának,hogy szőrös a hasam kicsit ,és lézerestessük le vagy mi?:( Mert egyáltalán nem vagyok szőrös típus és vékony vagyok. Nektek is van ilyen problémátok vagy ismertek olyat akinek van?:/ Kérlek segítsetek mit tegyek!:(
2014. aug. 23. 23:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó: Az van hogy amikor elkezdték borotválkozni még nem "fejlődtél ki" ;)


Kérdező: A gyantát ajánlom én is. Igaz fájdalmas de hamar megvan vele az ember nem úgy mint az epilátorral és sokáig, 3-4 hétig nem nő vissza.

2015. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!