Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez nem képmutatósá...

Szerintetek ez nem képmutatóság? Miért sajnáltatják magukat az ilyen emberek?

Figyelt kérdés

Van az osztályomban egy csaj, aki elég népszerű az iskolában, valamint elég beképzelt is. Viszont valamelyik nap láttam, hogy elkezdett írni egy blogot, amiben minden nap oldalakat ír arról, hogy neki milyen kevés az önbizalma és hogy akik hasonló cipőben járnak, mint ő, ne feledjék, hogy ha valaki beszól, azt el kell engedni a fülünk mellett, stb. Csak én azt nem értem, hogy pont ő cseszegetett engem is meg még jó néhány gyereket az osztályból a szveg-lyoló nem tudom micsoda barátaival, akkor miért ő sajnáltatja magát? Szerintem ez akkora nagy képmutatóság.. Vagy ha ennyire meg akarja most váltani kb a világot ezekkel a közhelyes szövegekkel, akkor talán nem azzal kéne kezdeni, hogy csinál egy blogot, ahol saját magát sajnáltatja alaptalanul, hanem magába kéne nézni és rájönne, hogy ő pont ugyanazt csinálja néhány emberrel, amiről ír a blogjában...

Szóval ti mit gondoltok erről?


2014. aug. 27. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Udvozollek a foldon.
2014. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet kommentelni írd meg neki hogy ez mégis milyen már.

Ha jól fogalmazol nem jön rá, hogy te voltál.

Mi is írjatunk ám ha elküldöd. >:)

2014. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tényleg, írok neki :D
2014. aug. 27. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!