Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szamomra rohejes ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szamomra rohejes ez? Masnak mi a velemenye? Miert sajnaltatjak magukat a tini csajok facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom facebookon, 16 eves tinicsaj, de tobb pasival volt egyutt, mint mas 25+os csaj. Szoval az utobbi idoben mindig az fogad, ha felmegyek, hogy sajnaltatja magat, hogy aki neki a legfontosabb, annak o nem eleg jo, meg szeretne mar vegre valakit, aki oszinten szereti blablabla
2013. júl. 1. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas ez a viselkedés, és sajnos egyre többször látok ilyet én is... De csak szimplán nem törődök vele.
2013. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is így látom, nemtudom hogy nem ismerik fel magukat, hogy amúgy nincs semmi problémájuk és ott rinyákolnak mindenféle csajos fas*ságról, iszonyat idegesítő, általában ha meglátom *hogy valaki rászokik erre az irdatlan nagy hülyeségre, törlöm instant
2013. júl. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor kell jól megdugni (addig se rinyálnak) aztán otthagyni.
2013. júl. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez is rohadt idegesítő meg amikor kirak a melléről képet mellette valami idézettel de ő nem r*banc áhh
2013. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tudom nekem is van egy ilyen ismerősöm kib*szottul idegesítőek..most őszintén ki nem sz*rja le hogy mi van az ő szívével meg ilyenek??nyíg hogy megcsalta a pasija mikor több f**z járt benne mint ahány éves..
2013. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rohadtul idegesítőek.

Vagy 10 ismerősöm repült azonnal.

"Miert mindig az van, hogy szomoru a vege????? Potyognak a konnyeim, szegyellje magat az a hulye csicska f..z, aki osszetorte a szivemet!!!! Mert kellett ezt csinalnia???!!! Kuldom a p****ba!!!! :((((( :"( <|3"

komik alatta:

"Jaj szivem en annyira sajnálom!! <3<3<3<3<3 Melyik volt aaaaz???? a kis sunyi g**i!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

"Szegeny kis *Szilvikem/Norikam/Vivikem/Katikam!!! Mert kella foldre ennyi sz*rkavaroooo????? Mindig a gyengeket bantjak! Szegenykem!!! <3<3<^3!!!"

-.- Utálom. Szörnyű

2013. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hey, ne általánosíts! én nem csinálom ezt! rengeteg ismim van aki ezt csinálja, engem is bosszant, de nem minden lány csinálja ezt! és én lány vagyok :)
2013. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!