Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért járnak ide nyafogni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért járnak ide nyafogni a mai férfiak, hogy nincs barátnőjük, amikor MOST IS OTT ÜLNEK A GÉP ELŐTT, és sajnáltatják magukat, ahelyett hogy kimennének ebben a jó időben, és kezdenének valamit magukkal, ismerkednének vhol, vagy bármi?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 16. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
71%

mert ez itt sokkal könnyebb :)

amúgy meg mindjárt jól megkapod majd, hogy de hát esélyük sincsen odakint, satöbbi, satöbbi. hát, az élet nem habostorta.

23L

2013. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
9%
ès TE minek jössz ide nyafogni, hmmm????
2013. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
86%

van baratnom, de en azert nem megyek ki ebben a jo idoben, mert a munkam nem engedi. de majd pentek delutan szabad vagyok hetfoig:d remelem akor is jo lesz az ido:d

A felhaborodasodal egyet ertek. n sem tudom mert sajnaltatjak magukat, en mondjuk nem is sajnalom:D

2013. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Jó, hát én épp dolgozom, ill. ebédelni készülök, de később kimennék a jó időbe ismerkedni kedves lányokkal... De hova?
2013. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
elozo vagyok 23F ...es en kint szereztem a baratnomet nem a gep elott cset kozben, hanem kint szorakozas kozben:d
2013. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
Ha kimegyek a jó időbe akkor sem leszek helyesebb.
2013. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én voltam a napokban csajozni, most először találtam olyan lányokat, akik nyitottak voltak rám, még, ha csak baárti szinten is ismerkedni, kapcsolatot egyik sem akar, de legalább most nem vágták a képembe kivételesen, hogy de nagy orrom van, meg milyen ronda vagyok húzzak innen. Kellemes csalódás volt, de lehet legközelebb megint csak a rosszat kapom, ha próbálkozom lányoknál. Sajnos van, aki olyan ronda, hogy a lányok nem tudnak hozzá vonzódni és nálam tényleg az is csoda, ha egy láyn már hajlandó velem szóba állni és nem bunkózik a külsőm miatt. Ezt sokan fel sem fogják, mert szerencsések, jól néznek ki. Ezt a fájó érzést csak az tudja, akit sokat bántottak a külseje miatt.

Szerintem több megértés kéne az emberekbe, nem mindig csak bántani másokat akármi miatt is.

2013. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nekem már van,pont tegnap óta...

Sajnos távkapcsolat,de azért több a semminél.

Mondjuk rám eleve nem tartozik,mert nem nyafogtam itt.

Akire vonatkozik,az azért,mert könnyű rá fogni olyan dolgokra,mint a pénz,szépség,idő,nők nagyképűsége stb.Mint hogy be ismernék,hogy nem tudnak jól csajozni.És hogy nekik kéne változtatni.Mondjuk érdekes,mert a barátnőmnek épp az elött,mi elött össze jöttünk,mondtam,hogy nekem nem is annyira fontos,hogy legyen valakim...Lehet ez a kulcs,hogy ne akarja annyira az ember.

2013. ápr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nem kell a másikat így bántani, mindenkinek megvan a magyarázata, rossz passzban is lehet, ezt más nem tudja megítélni, ha meg visszautasítják, azzal megint a béka segge alá kerül, Te miért vagy a gép előtt és ne tegyél mindenhova vesszőt N
2013. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Talán mert munkaidő van te szerencsétlen...
2013. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!