Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért vágják sokan babájukat...

Miért vágják sokan babájukat elveszett nők fejére hogy csak sajnáltatják magukat, és hogy irigyek arra akinek van?

Figyelt kérdés
2013. jún. 23. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Te érted a saját kérdésed??? Mert én nem.
2013. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2013. jún. 23. 13:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, de én ilyennel még nem találkoztam. Ha esetleg te találkoztál ilyen emberszerű lénnyel akkor javaslom, hogy ne foglalkozz vele és lehetőleg szakíts meg vele minden társas érintkezési formát.
2013. jún. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
jaj a neten mindenkinek jár a szája nem kell vele foglalkozni. Hármas vagyok.
2013. jún. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
....csak marha xxarul esik....:(
2013. jún. 23. 13:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, én értem a fájdalmadat, borzasztó lehet ilyesmit átélni. Csak az a baj, hogy most már egyre gyakoribb ezen az oldalon is, hogy ha valaki panaszkodni mer a gyerekére, vagy elmesél valamilyen csalódást vele kapcsolatban, akkor rögtön jönnek páran, akiknek nem jön össze a baba, és elkezdik szapulni az illetőt, hogy mekkora szemét, hogy ilyesmi egyáltalán eszébe jut. Tudom, hogy össze sem hasonlítható az a fájdalom, ami egy gyermek elvesztésével jár azzal, hogy 2 fiú után a harmadik sem lesz lány, de azt értsétek meg, hogy mindenkinek a saját problémája a legnagyobb. Szeretni fogja persze azt a kisfiút, csak most időt kell adnia magának, mert mindig szeretett volna egy kislányt, és nem lesz neki. Ettől ő még nem sz.r ember, nem kell elhitetni vele.
2013. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

senki nem mondta (írta ) neki hogy az lenne. De most nem erről van szó, hanem a támadó jellegű hozzászólásokról. Földbe kell döngölni a másikat csak azért mert mert véleményt mondani.

Igen sajnos elterjedtek hogy sokan veszítenek el babát, vagy nem lehet, és hozzászolnak témákhoz. Ez nagyon nagy baj, mert azt jelenti egyre többen vannak akik így élik le életüket, ezzel a keresztel De ezért még nem kell őket ezen felül még jól megalázni is. Nem csak itt, amit belinkeltem, hanem sokszor látom én is mennyire támadóak mások.

2013. jún. 23. 14:54
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

Mert az emberek már csak ilyenek....

Gondolom nekik nagyobb gondjuk, és irigyek hogy neked csak ennyi.

Ez kb ugyanaz mint: mit csináljak túl sok kaját vettem, most meg nem fér be a fagyasztóba, mit tegyen?a válaszok 99% - a arról szól hogy a kérdező biztos a testével keresi a pénzt meg a kajára ... irigyek az emberek ez van.

2013. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni a kérdésedre, de az biztos, hogy ennél ocsmányabb hozzászólásokat ritkán olvasni és egyik oldal sem volt jobb.
2013. jún. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Mert a kèrdês azokhoz szòlt akiknek hàrom vagy több azonos nemű gyermeke lett de vàgytak volna egy ellentètesre is.Ami egyèbkènt szìve joga ès attòl mèg jò anya.....Nekem egy lànyom van fiùra vàgytam, nem adnàm oda tìz fiùért sem de remèlem lesz mèg fiam is. megértem a gyermekèrt küzdőket, sajnàlom is, de a kèrdès egèsz egyszerűen nem hozzàtok szòlt.
2013. jún. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!