Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek mi számít emberi értéknek?

Nektek mi számít emberi értéknek?

Figyelt kérdés
Kicsit jártam a modell világban, ott a szépség az érték, más nem számít. Aztán elmentem egyetemre, ott a tudás az érték, más nem számít. Nekem egyik se jelent semmit. Nem tudok tisztelni valakit azért, mert diplomás, vagy mert doktor, pláne nem azért, mert szép. A szépség genetika, meg némi ráadás, a tudás szintén, bár ezt szeretik elfelejteni, van aki több információt képes befogadni, van aki kevesebbet, ez is csak adottság. (persze szorgalommal sok minden elérhető, és azt tisztelem is) Nekem az számít, hogy a másik, mekkora szeretettel tud embertársaihoz és az állatokhoz fordulni. Ezen kívül, hogy milyen papírjai vannak, vagy hány foga, nem érdekel. Úgy érzem egyedül vagyok ezzel, mert bár a szépségkirálynőket "trendi" cikizni, azért a papíroktól a legtöbb ember elájul, pláne, ha előtte van egy Dr. Neked mi számít értéknek?
2014. aug. 29. 19:25
1 2
 11/11 Firedoom ***** válasza:
50%

Lovagi erenyek, becsulet:

Segiteni a gyengeken, adott szo megtartasa stb stb

2014. aug. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!