Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok megszólalni?

Miért nem tudok megszólalni?

Figyelt kérdés
15f vagyok és mikor haverral 2 en sétálunk eldumálunk meg minden. Viszont ha többen vagyunk akkor nem is nagyon hallgatják meg mit mondok illetve ezmiatt nem is nagyon szolalok már meg. Általábe mikor társoságba vagyunk akkor mindig csak 1 gyerek beszél öt is követi mindenki őt hallgatja meg mindenki. Ő mindig ugyan az és nem értem honnan vagy miért van neki ekkora tekintéje?

2014. aug. 30. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Tizenévesen én is sokat agyaltam ezen. Miért mindig ugyanazok beszélnek, és miért mindig ugyanazok hallgatnak és miért mindig ugyanazokra figyelnek?


Én ezt úgy oldottam meg, hogy megfigyeltem magam, hogy hogyan érzem jól magam. Mivel általában inkább kis társaságban, nem erőszakolom meg magam azzal, hogy ha többen vagyunk muszáj hangadónak lennem, mert különben senki vagyok. Ez baromság.


Valószínűleg a hangadónak a személyiségéből ered ez a dolog, és neked is abból ered.


Remélem sikerült válaszolnom a kérdésedre.

2014. aug. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!