Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberekben miért van ennyi...

Az emberekben miért van ennyi gátlás?

Figyelt kérdés
Sok helyen láttam, meg olvastam itt a gyakorikérdéseken, hogy mit tegyek nem merek odamenni, nem merem felhívni, nem merem megkérdezni, nem merek barátkozni, mert mivan ha, rosszkor hívom őket, ha megsértem őket ecetera ecetera. Az emberekben miért van ennyi gátlás? Mindenki aggódik, hogy ja mi lesz ha.... Sosem értettem. Én ha valakit fel akarok hívni akkor felhívom, ha sürgős akár reggel 6-kor is. HA valakivel beszélni akarok, odamegyek és beszélek vele! És pont! Miért ennyire gátlásosak az emberek?

2014. szept. 1. 20:43
 1/1 anonim válasza:
Sajnos én is nagyon gátlásos vagyok. Lenne mit tanulnom tőled:) Én azért vagyok gátlásos, mert gyerekkoromban nagyon sok bántást kaptam, szinte belém nevelték, hogy rossz vagyok, emiatt nincs is önbizalmam. Úgy érzem, hogy ha odamegyek valakihez, akkor az mért akarna pont velem beszélgetni, stb. Szeretnék változtatni rajta, de ezen nagyon nehezen lehet, idáig nem nagyon sikerül.
2014. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!