Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van sötét utasotok?

Nektek van sötét utasotok?

Figyelt kérdés
Aki látta a Dextert, az tudja mire gondolok, a lényeg nagy vonalakban, hogy van-e olyan részed, ami úgymond gonosz és néha élvezed már szinte, hogy másoknak fájdalmat okozol/bántod..nekem van, olyan formában, hogy sokszor előtör belőlem a düh és az első embereken aki szembejön velem levezetem (inkább csak verbálisan, mintsem fizikálisan), persze ez nem normális, már pár hete járok pszichológushoz ezzel..17/F

2014. szept. 2. 21:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nincs. Én inkább arra törekszem, hogy örömet tudjak szerezni az embereknek, és segíteni tudjak nekik


25/F

2014. szept. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mármint én tudom, hogy ez nem helyes, de sokszor azt veszem észre magamon, hogy élvezem, ahogy másokat szivatok (úgy hogy nem jönnek rá, hogy én voltam), és egyáltalán nem is érzem rosszul magamat tőle, illetve a dühkitörések..
2014. szept. 2. 21:09
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem jó. Ilyenkor nem szoktál belegondolni abba, hogy mi lenne akkor, ha neked okoznának fájdalmat és élveznék?
2014. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Beleszoktam gondolni, de általában rögtön ki is megy a fejemből attól a gondolattól, hogy nekem úgysem tudnának ártani, fájdalmat okozni, mivel eléggé megfontolt, körültekintő és magabiztos ember vagyok egyébként. Ugye nincs súlyos bajom? A pszichológus eddig nem mondott még semmit (háromszor voltam eddig), csak annyit, hogy semmi súlyos és nyugodjak meg..
2014. szept. 2. 21:12
 5/19 anonim ***** válasza:

Korábban voltak ilyen kiborulásaim.

Akkor kezdődött mikor mások megtudták hogy meleg vagyok,és emiatt beszóltak,kidobtak otthonról.

De a párom leszoktatott róla,segített tovább lépni,hozzá költözhettem,és vele élek.

Most már nyugodt vagyok.


18/F

2014. szept. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha a gonoszság mellé még ostobaság és önhittség is párosul, akkor az nemcsak köz, hanem potenciálisan önveszélyes kombináció lehet.

Szóval tévedsz, hogy neked nem tudnának ártani, majd emberedre akadsz egyszer csúnyán megjárod!

Kezeltesd magad!

2014. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ostoba, sem önhitt. Elég jó tanuló vagyok, és kívülről is jól nézek ki (tehát senki sem gondolná, hogy ilyen "beteg" vagyok), az ártás pedig nem fizikailag történik, hanem valahogy keresztbe teszek neki, hogy rosszabbul érezze magát, vagy hátrányt szenvedjen valamiben..létezik ilyen pszichológiai betegség? én tudom, hogy nem helyes, mégis örömemet lelem benne, ez olyan nekem, mint másoknak a cigaretta..
2014. szept. 2. 21:25
 8/19 anonim ***** válasza:

Áh, csak Dexter akarsz lenni.

Mindenki dühös néha. Mindenkinek van irracionális része.

Semmi extra.

2014. szept. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem fogok embereket darabolni megnyugodhatsz:D csak elég furcsa, hogy én örömöt lelek benne és viccesnek tartom azt, ha másokat szivatok meg.
2014. szept. 2. 21:43
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát szerinted az. De sok gyerek ilyen. Sőt, felnőttek között is tudok ilyet. Még én is ilyen voltam régen.
2014. szept. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!