Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan "győzzem" le a stresszt...

Hogyan "győzzem" le a stresszt? (egyetem)

Figyelt kérdés
Most kezdtem és máris van két nagy pofára esésem amikor úgy éreztem hogy jó lesz a zh meg értem és 2-3 pontom lett. A két legfontosabb tárgyból. Most ott tartok, hogy holnap javítót írok (ami ha nem lesz meg 60% a kövi zhra be se mehetek) és ezek után úgy érzem hogy semmit se tudok, a másikból meg házi van (ugyan úgy pontozzák mint a zhkat és számít is fél év végén) és ebből is kitudja hogy jól csináltam e meg meg az egyiket nem is tudtam mert nem írtunk rá példa feladatot. Olyan ideges vagyok ha belegondolok hogy nem fog menni és vagy 8 évig itt fogok ülni az egyetemen (barátom példáján) elkap a sírás. Mivel küzdjem le a stresszt?
2013. okt. 29. 19:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanulással. Magabiztos csak akkor leszel, ha tudás lesz mögötted. Szóval amikor mások buliznak, lazítanak, pihennek, próbáld meg egy kis tanulást belevinni az idődben. Minél többet.
2013. okt. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!