Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokszor látom itt pesten hogy...

Sokszor látom itt pesten hogy akinek iphoneja van az?

Figyelt kérdés

Olyan beképzelt, bunkón viselkedik... Ma is megyek haza a metróval mellettem ált egy srác egy pocket neóval erre megjelenik 3pláza cica tudjuk mivel... És kinevették, beszóltak szegény srácnak .... "Mi van töki csak erre tellik háhuhá" ...

Nem értem mitől lesz valaki olyan menő tőle...



2014. szept. 15. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

"Mi van töki csak erre tellik háhuhá"


:DD

2014. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

iphone-om van, és nem vagyok beképzelt. Sőt, csak akkor veszem elő a telefont, ha hívnak, vagy üzenetem jött, vagy én szeretném valamelyiket a kettő közül véghez vinni.

Szerintem ugyanúgy lehet villogni egy Samsunggal, LG-vel, stb.-vel.

2014. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
jo a fantaziad.
2014. szept. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%
nem nekik van szifonra pénzük, hanem anyucinak meg apucinak, és én szívből remélem hogy ha majd kikerülnek az életbe, az élet jól pofán b.ssza őket
2014. szept. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem a telefontól függ, hanem az emberek primitívségétől. Két hasonlóan értelmes lány beszélgetését hallottam pár napja a buszon, hogy ők csak márkás ruhákat vesznek és "a Reninek meg a csöves családjának egy tízezres cipő is drága" WTF??? Kb. 13 évesek voltak, a szüleik pénzén élnek. Ez csak szimplán végtelenül gyerekes dolog.

Egyébként nekem is iphoneom van, de soha nem jutott eszembe, hogy más megszóljak vagy lenézzek csak, mert neki más márkájú a telefonja.

2014. szept. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!