Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért elvárás az, hogy az...

Miért elvárás az, hogy az ember simán levetkőzzön azonos neműek előtt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt strand vagy uszoda öltözőre, kórházban tüdőszűrőre várva, vagy iskolaorvosi vizsgálaton gyerek/tini korban. És aki szégyenlős mer lenni az mindig azt a szöveget kapja meg hogy " Mit szégyellsz mikor másoknak is ugyanolyan van mint neked!?" Nos vannak emberek akiknek kicsit sincs ugyanolyanjuk mint az átlagnak, és nyilván nem szeretnének gúny, vagy undor tárgyává válni pont emiatt. Képzeljetek el egy olyan lányt akinek rendellenesen fejlődtek a mellei, az egyik sokkal nagyobb mint a másik, lógós, undorító nagy bimbóudvarral. Vajon ő milyen érzésekkel vetkőzik le a feszes mellű osztálytársai előtt? Vagy fiúknál akinek extra kicsi a pénisze, vagy körül van metélve? Felnőtt emberek már toleránsabbak tudnak lenni egymással, de a fiatalok kapnak az ilyen alkalmon, és megszégyenítik egymást a végtelenségig.
2014. szept. 16. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Legtöbbször csak simán nem gondolnak bele, vagy úgy nevelték őket, hogy "csak a bu**k szégyenlősködnek". Nem kell velük törődni.
2014. szept. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az azonos neműek előtt levetkőzés (alapesetben) nem szexuális célzatú, én sem szoktam foglalkozni a többiekkel az öltözőben.
2014. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert szarnak rá, hogy esetleg a másiknak nem "tökéletes" teste van (tehát nincs valami olyan rajta aminek nem kéne stb...), mert hát miért ne lenne... Mondjuk én nem tudom fiatalon miért vagy hol kéne letolni a gatyát más fiatalok előtt, de mindegy.
2014. szept. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,én is utáltam anno pl. a kötelező tüdőszűrést,ahol mint a birkákat terelgettek félmeztelenül,mindenféle idegen emberek előtt,és undorító röntgen dokiknak kocsányon lógott a szemük,ahogy a fiatalabb nőket stírölték.Embere válogatja ezt is,az érzékeny lelkületűek nem csípik az ilyen dolgokat,de a többséget nem érdekli.Engem is mindig zavart,és a mai napig csak akkor megyek öltözőbe ha nincs bent senki...
2014. okt. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!