Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Én vagyok túl paranoiás vagy...

Én vagyok túl paranoiás vagy azért legyek óvatos?

Figyelt kérdés

A napokban összejöttem egy fiúval, én 19, ő 25, de vannak kétségeim, de ezek mind előző kapcsolataimból származnak. Sosem volt felhőtlen párkapcsolatom, főképp az első alakult úgy hogy azután minden kapcsolatomat kétségekkel kezdtem : a legelső barátom úgy járt velem hogy közben járt azzal a barátnőjével akit nekem úgy állitott be hogy már rég szakitottak, de közben nem. Ez utólag derült ki.

Most is tartok ettől hogy ugyanigy fogok járni, főképp hogy facebook-on a kapcsolat stástuszát el lehet rejteni, és akkor nem tudod hogy mi van. Bár én a fiútól akivel most összejöttem megkérdeztem és tisztázni akartam hogy mi meg hogy, ő mondta hogy nincs bő fél éve senkije mert szakitott a barátnőjével, mégis megvan bennem a kétség és borzasztó igy ebben a kétségben lenni.


Bár én úgy itélm meg hogy túl paranoiás vagyok, viszont ha csak nyugtatom magam és ténleg az van, akkor ismét pofáraesés... jó egyszer pofáraesés, kétszer is, de már harmadjára, nagyon nehéz...


2014. szept. 17. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Túl spilázod az ügyet. Próbálj meg hinni, neked is jobb lesz. Kevesebbet fogsz idegeskedni.
2014. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, igyekszem én is inkább, mert tudom hogy máskülönben többet ártok az egésznek, csak miután egy valaki elrontja ezt, már nehezen jön a bizalom.

Minden esetre köszönöm ! :)

2014. szept. 17. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!