Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érthető hogy félek vagy...

Érthető hogy félek vagy kezdek paranoiás és zakkant lenni? Más hogy reagálna az én helyembe?

Figyelt kérdés
Már háromszor volt szerencsém a vonaton igen furcsa alakokkal. Először egy kalauz részletezte a barátnőivel szerzett szexuális élményeit, miközben a mellemet bámulta. Utána egy idősebb hajléktalan képü alak közölte velem hogy egy fiatal nőnek milyen fontos a szex és mennyire tudják élvezni. De ami teljesen betette az ajtót az az volt mikor kb három hete egy frissen szabadult roma felajánlotta hogy hagyjam el a férjemet és legyek a szeretője mert ő mindent megadna nekem. Hogy minek vagyok vele és hogy őt mennyire szeretik a nők. Hogy mennyi csaja vagy és hogy legyek a szeretője. Mellém ült megérintette a kezemet az izzadt tenyerével. Közölte hogy tetszem neki és ő mindig megkapja amit akar. Én persze meg mondtam hogy most nem így lesz. A vége az lett hogy megigérte kimegy a fülkéből ha adhat egy puszit. Így hagytam neki. Olyan gusztustalan volt, büdös és nyálas. Majd mielőtt kiment közölte tudja hol lakok és megfog keresni. Persze nem keresett. De azóta nem merek egyedül szinte sehová se menni, vonatra meg pláne nem merek szállni. Az anyám kisérget, és ez annyira gáz. Hogyan győzzem meg magam arról hogy nyugodtan vonatra szállhatok ,hogy nem fogok mindig ilyen alakokkal összefutni és hogy biztonságban vagyok?
2013. júl. 8. 11:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Minek hagytad hogy megpusziljon?

Megfogod a táskás és kimész,otthagyod.

Ha utánad megy,segitséget kérsz,sikitassz.

2013. júl. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a puszis trükk jó,velem is próbálkoztak ezzel,csak én nem hagytam.mondtam ha hozzámér megütöm.szépen elsomfordált.

valószinű nem látod többé,ha mégis akkor pedig menj oda ahol emberek vannak,ha gyanus a szitú én mindig az emberek közé megyek,ot biztonságban érzem magam.

2013. júl. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
84%
Nem kell kipakolni a portékát és nem fognak bámulni.
2013. júl. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kipakolni? Nem pakolok ki semmit. Teljesen átlagos nő vagyok, teljesen normális ruhát hordok. Nem pedig kivágott felsőt meg mini szoknyát. Soha nem voltam olyan. A puszit azért hagytam mert attól féltem ha nem engedem akkor majd erőszakossá vállik, és azt akartam hogy végre ki menjen. Nem igazán tudtam tisztán gondolkodni meg voltam ijedve. A kérdésemre is kaphatok választ?
2013. júl. 8. 12:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál választ. Más úgy reagálna a helyzetben, hogy kimenne a fülkéből és nem adna puszit. Hülye vagy, kislány...
2013. júl. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mertem kimenni féltem hogy utánam jön és rosszabb lesz. Pedig tényleg azt kellett volna tennem. De leblokkoltam szégyen nem szégyen ez van.
2013. júl. 8. 12:27
 7/14 anonim válasza:
100%

Heti ketszer utazom vonaton, egyszer pentek-vasarnap 2ora, a masik meg hetkoznap delutan fel ora (oda is, vissza is). Engem csak bamulnak, meg nem mernek szolitani, ha esetleg megis, ilyenekrol senki nem mer velem beszelni. Ezt a puszisat meg foleg nem, mert mind a 156 centimet beleadnam abba a pofonba, amit az illeto kapna.

Szerintem az emberen latszik, hogy mire kaphato, mire nem. Esetleg latjak, hogy felsz, senkinek semmiert nem mersz szolni, ezert merik ezt megcsinalni.

2013. júl. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Látom hiba volt kiírni a kérdést, engem zaklatnak és én vagyok a hülye. Csak mert megijedtem és leblokkoltam. Persze mert akit megerőszakolnak az a hibás miért nem futott el vagy kiabált. Akit kirabolnak szintén. Remélem ti soha nem kerültök ilyen helyzetbe. Igen ki kellett volna jönnöm de nem mertem, meg voltam rémülve. Mi van ha követ ha utánam jön ha nincs a közelben senki aki segíthetne. Ha elkap mielőtt kiérnék, ha kés van nála. Egy két éves gyerek vár otthon és egy pici baba van pocakomban. Nem mertem kockáztatni. Hálát adtam az égnek amiért kiment és végre békén hagyott. Sajnálom hogy nem vagyok egy bátor hős.
2013. júl. 8. 12:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne rosszabb, ha kimész a fülkéből, és beülsz mások mellé? Oda már nem merne utánad jönni.
2013. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
butus vagy, de semmi gond, pont feleségnek vagy való!
2013. júl. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!