Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcán / buszon / metrón ki...

Utcán / buszon / metrón ki miért szokta bámulni a többi embert?

Figyelt kérdés
Mondjuk engem nagyon idegesít, ha valaki sokáig bámul rám... néha szúrós szemekkel vissza is nézek, hogy ne bámuljon már :D És ti hogy vagytok ezzel? Mondjuk öreg bácsikák perverzek, hogy engem bámulnak (18 éves fiú vagyok)?

2014. szept. 22. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hogy perverz, inkább elgondolkodik azon, hogy bárcsak fiatal lehetne, vagy azon vajon milyen ember lesz abból akit bámul, azon kívül nekik elég rossza szemük, hogy kifejezetten valami konkrétat bámuljanak rajtad, talán csak úgy elmerengenek.



Foglald el magad valamivel, telefon, tanulj idegen szavakat, akármit.

2014. szept. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, nem csak öregekről van szó...
2014. szept. 22. 19:08
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Én 17 éves vagyok, de imádom bámulni az embereket. Vagyis, inkább csak úgy figyelni őket. Nem tudom, hogy miért. Érdekesek. Egyből felmerül bennem rengeteg kérdés: miért épp azt csinálja, amit? Most épp hová tart? Milyen zenét hallgat? Van gyereke? Miért viselkedik így? Miért bámulja az a férfi olyan pajzán vigyorral azt a lányt? stb...Legszívesebben odamennék hozzájuk, és bombáznám őket a kérdéseimmel...de ezt nem teszem meg értelemszerűen. Ezért néha próbálom ezekre a választ kitalálni. Persze teljesen abszurd történetek jutnak eszembe, de azért elvagyok magamnak. Meg egyébként is, vannak emberek, akikre ránézek, és jó érzéssel töltenek el. Kisgyerekek, idősek...

De nem szoktam egy valakit nagyon hosszasan és feltűnően bámulni. Az már valóban zavaró, néha engem is irritál. A legkellemetlenebb az, mikor elbambulsz, és ott ragad a tekinteted valakin. Ilyen gyakran előfordul az emberekkel, nem kell egyből arra gondolni, hogy szándékosan bámul :)

2014. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
90%
Az előttem szóló, nagy igazságot mondott, én is ilyen vagyok :)
2014. szept. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért mert

-szimpatikus

-tetszik a ruhája

-ellenszenves

-érdekes

2014. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A szép vagy elsőre szimpi nőket, a szép női lábakat szoktam bámulni. Próbálok a szép/szimpi nőkre/szép lábakra csak 1-2 pillantást vetni, de nem megy:) <vajon miért?>.

Engem a kissé furcsa járásom miatt szoktak bámulni, ami rohadtul idegesítő tud lenni. Ha valaki eltér az átlagtól, azt már bámulni (kell sokak szerint)...

2014. szept. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Én minden embert szeretek megnézni.

Minden ember kicsit más, így mindig érdekes.

Sőt minden nap kicsit más ugyanaz az ember is.

Én sokszor szoktam feltűnően bámulni is valakit.

Néha oda is megyek ha épp olyan kedvem van.

Egyébként rengeteg dolgot meg lehet tudni egy emberről csak azzal hogy nézed. Pl:

Mennyire tiszta a cipője

milyen szabású a nadrágja, és mennyire passzol a mérete, ugyanez felsővel.

Mennyire illenek össze a színek, és milyenek.

Milyen gyakran veszi a levegőt, milyen gyakran pislog.

Mekkora a körme, hogy áll a haja stb.

Évek óta figyelek már embereket, és nagyon össze tud állni hogy kivel van dolgom:) Hallgatni is szoktam miről beszélnek pl buszon. Mindig a végén szállok fel, és úgy választok embert akinek a közelében leszek az úton.

24/F

2014. szept. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
OMG ti aztán igazi detektív hajlamú emberek vagytok :D hát én nem vagyok ilyen egyáltalán, ugyhogy fura ezt hallani...
2014. szept. 22. 22:10
 9/13 supra01 ***** válasza:
És az is jó, ha nézed az emberkét, és "kitalálod", hogy hogy hívják, mi a foglalkozása :D
2014. szept. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Érdekes, amikor kérdezték koleszban, hogy milyen egyetemre megyek tovább, mondtam hogy orvosira, és mondták, hogy amúgy is olyan "orvosos fejem" van :D de mondjuk én sok évfolyamtársamról nem mondanám meg hogy orvosira jár... Szóval én nem értem ezt a logikát, hogy lehet vkiről foglalkozást kitalálni...
2014. szept. 22. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!