Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hirdeti sok ember...

Miért hirdeti sok ember egyszerre a vegánizmust, és az abortuszt?

Figyelt kérdés
Az emberi élet nem számít, csak az állati?
2014. szept. 22. 21:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
44%
Ezeknek az embereknek a nagy része nem képes önálló gondolkodásra. A 444.hu tálcán kínálja a véleményt, és abból lehet gazdálkodni.
2014. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
Legtöbbje azért, amiért rohan teteováltatni: az elembertelenedett, arcatalan tömegből akar kilátszani. Mivel olyan csillogó személyisége nincsen, ami eleve kiemeli a masszából, kénytelen valami "menőt" találni magának, ami kiemeli.
2014. szept. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
1. vagyok, önálló vélemény kialakítására. Így pontosabb.
2014. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerre, de nem ugyanazon emberek által!

Én pl. pártolom a vegán étkezést, magam is így szeretnék étkezni, de az abortusznak nem vagyok híve.

2014. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
41%
A vegánizmustól elkezd működni az agyad, és olyankor tudod irányítani a farkadat. Onnantól meg már nem a kölykezdés lesz az élet értelme, hanem olyan bonyolultabb dolgok, amik nektek nem mondanak semmit.
2014. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
6%
5: Gratulálok az értelmes, "felvilágosult" válaszodhoz, csak azt sajnálom, hogy a ti "intelligenciátok" arra a hihetetlenül bonyolult szintre nem terjed ki, hogy elmond, hogy mi is az a "bonyolultabb dolog"
2014. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam erről a jelenségről, de a szabad akarathoz lehet köze. Sokan az abortusznál a magzatot védik, de az anyára nem gondolnak, hogy ő mit szeretne a testével csinálni. Ugyanakkor az állatok sorsát is előre eldöntöttük. Én ezt az összefüggést fedeztem fel.
2014. szept. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
#5-ös, kölykedzés. Ez nem olyan bonyolult...
2014. szept. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Egyszerre alatt azt értettem, hogy ugyanazok az emberek, több ilyennel találkoztam már.
2014. szept. 23. 06:16
 10/30 A kérdező kommentje:
"A vegánizmustól elkezd működni az agyad, és olyankor tudod irányítani a farkadat. Onnantól meg már nem a kölykezdés lesz az élet értelme, hanem olyan bonyolultabb dolgok, amik nektek nem mondanak semmit." ezt kifejtenéd?
2014. szept. 23. 06:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!