Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hirdeti sok ember...

Miért hirdeti sok ember egyszerre a vegánizmust, és az abortuszt?

Figyelt kérdés
Az emberi élet nem számít, csak az állati?
2014. szept. 22. 21:17
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
24%

19/20: Ki nézi az anya érdekeit? Először: aki abortál, az minden, csak nem anya. Egy anya arról ismerszik meg, hogy jobban szereti a gyerekét saját magánál. Másodszor: ha egy nő érdeke az, hogy elpusztítsa a saját gyerekét, akkor ezt az érdeket figyelmen kívül kell hagyni.


Az meg klassz lenne, ha ezt a másoklábaköztturkálást végre fel tudnád cserélni valami értelmes gondolatra: aki egy ilyen nő lába közt turkál, az egy fax, meg az az orvosnak csúfolt valaki, aki jó pénzért vállalja, hogy öljön.

Ezeken kívül francot nem érdekli egy ilyen nő lába köze.


Lehet, hogy én zakkant vagyok, de arra nem találok magyarázatot, mi kell ahhoz, hogy valaki ezt a fórumot használja ahhoz, hogy nap, mint nap felüsse az abortuszos topicokat és a magzatok halála mellett kampányoljon. Ehhez a nihilizmushoz képest az én zakkantságom kifejezetten dicsérő és hízelgő minősítés...

2014. szept. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

"...Miért hirdeti sok ember egyszerre a vegánizmust, és az abortuszt?..."


Ember, mi lenne, ha a veganizmus lejáratása és hazugságok kitalálása helyett valami normális érvet hoznál fel ellenük. Kitalálsz egy ilyen légbőlkapott ötletet, és tényként kezeled. Van egy ilyen tanulmány, vagy közvéleménykutatás, hogy sok vegán abortuszpárti? Ha igen, kérünk egy forrást, linket akármit. De gondolom csak a hasadra csaptál és ezt állítod. Ennyi erővel ha húsevőket kérdezek meg, köztük is ugyanolyan arányban találnék abortuszpártiakat, de nem lenne fair, ha ezt arra használnám, hogy ezzel a húsevők erőszakosságát és önzőségét bizonyítsam.

2014. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
A kettőnek semmi köze egymáshoz.
2014. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek valóban semmi köze egymáshoz.

Az abortusz/emberi életek kioltása valóban borzalmas dolog. De abba még senki nem gondolt bele, hogy naponta TÍZSZER annyi állatot ölnek meg, mint amennyi abortusz van? Akkor kérdezem én, higy is van ez, hogy az emberi élet nem számít? Inkább pont fordítva van. Ha egy embert megölnek, az gigantikus méretű bűn, de ha állatok ezreivel teszik ezt, arra senki nem szól semmit. HOL ITT AZ IGAZSÁGOSSÁG?!

Egyébként abortuszpártinak sem mondanám magam. Pedig vegán vagyok.

2014. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

utolsó,

A kérdés az abortuszpárti vegánokra vonatkozott.

2014. okt. 2. 22:28
 26/30 anonim ***** válasza:

Kérdező válasza: "Én nem vagyok abortusz ellenes vagy abortusz párti".


Vagy nem vállalod fel a véleményed? Olyan nincs, hogy valakinek ez teljesen mindegy lenne.

2014. okt. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

szerencsére nem kerültem olyan helyzetbe, hogy abortuszról kelljen döntenem.

Megértem mindkét tábor álláspontját, azt is megértem, ha valaki ellenzi, meg azokat is akik támogatják.

Azokat a vegánokat nem értem, akik támogatják.


A felvállalást nem értem, hiszen ez egy anonim oldal, itt bármit leírhatok felvállalás nélkül.

2014. okt. 5. 10:39
 28/30 anonim ***** válasza:
#21, aki abortál, az valóban nem anya, de nem azért, mert neked ez a véleményed, hanem mert kiejti a képből a gyereket, amitől anya lehetne. :) Ez az ő döntése, neked semmi közöd hozzá. Tetszik, nem tetszik, ez van.
2014. okt. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, pedig teljesen egyszerű a dolog: NEM kell minden aktusból gyereknek születnie, így is többen vannak a bolygón a kelleténél. Úgy hatmilliárddal.

A vegánok megszokják a minőségi életet, másnak is ezt kívánják. Az ellenzőknek meg minden mindegy, csak tenyésszen a kosz.

2014. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Én vegán vagyok, és "abortuszpárti".

Azért vagyok vegán, miért lennék húsevő? Semmi szükségem állati eredetű termékekre, semmi szükségem egy tehén anyatejére, vagy a húsára. Minek öljek amikor nem muszáj?

Abortusz esetén sajnos, nem tudom hogy jó szó-e a muszáj, de "muszáj" ölni. Egyszer együtt éltem egy fiúval és az anyukájával 3 hónapig. A fiúról először azt hittem, hogy egy 5-6 éves magasabbra nőtt [kb 140 centi volt] buta, hisztis gyermek. 2-3 nap után tudtam meg, hogy 18 éves. A 2 diplomás édesanyjának csomókban hullott a haja a megkeseredettségtől és az idegtől. Pedig imádnivaló nő.

Alig lehetett elviselni a gyereket. Iszonyat gyakran epilepsziás rohamot kapott, folyamatosan visított és örjöngött, sírt, mindent összetört, állandóan kiborult, nem fogta fel a világot körülötte, nem bírt rendesen mozogni, és kb vagy 20 gyógyszert szedett egy nap.

És ha meghal az anyukája balesetben vajon mi lesz vele? Tartsuk el a saját adónkból csak azért, hogy szenvedjen?

Édesanyám gyermek rákosztályon dolgozik. Ő is tudna mesélni.

Nem fontos számomra egy magzat élete. Én az anyukára szavazok. Csak is ő tudja eldönteni, milyen élet vár a gyermekére. Senki nem ítélheti el őt azért, mert nem hajlandó a világra hozni egy fogyatékos, esetleg szegény sorsú gyereket [szeretettel nem lehet jóllakni]. Ha megerőszakolták, arról ne is beszéljünk..

De van egy kedves ismerősöm, aki pont az ellentétem. Félreértés ne essék, tényleg imádom őt. Ő szerinte pedig a világ legundorítóbb dolga megölni egy magzatot, de aki akárcsák vegetáriánus, az hülye. Szerintem ez még furább. Bár ki tudja, hiszen ez a többség.

Az, hogy egy tehéntől évente elveszik a gyermekét, úgy, hogy szinte belehal a depresszióba és hónapokig sír a csecsemője után, majd újra mesterségesen megtermékenyítik, megint elveszik tőle, kipréselnek belőle gépekkel minden csepp tejet, és ez megy addig amíg már nem bírja, és akkor elviszik a vágóhídra és megölik, az SOKKAL undorítóbb mint amilyen egy abortusz valaha is lesz. Egy édesanya aki mesterségesen elvetette a gyermekét soha nem fog úgy szenvedni mint egy tehén, aki életében nem mozdult még meg a szűk helytől, és csak abból áll az élete, hogy sír a gyermeke után [akit már megszült, látott, megszagolt!] miközben kínozzák majd megölik, ha már kikészült a szervezete.

Ez nagyon csúnyán fog hangzani, de egy magzat számomra még nem élet. Nem élt.

2014. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!