Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap verekedésbe keveredtem?...

Tegnap verekedésbe keveredtem? Többi a lent

Figyelt kérdés
Tegnap este történt, hogy muszáj volt verekednem és kaptam eggy ütést állkapcson persze visszaütötted de kb 1-2 órával utána nagyon elkezdett fájni és nemtudom rendesen kinyitni a szám rágni alig tudok. Az ilyen esetekben ez normális vagy elkellene mennem orvoshoz?
2014. szept. 20. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért kéne orvoshoz menned, mert így nem lehet tudni, nincs-e törés. Jobbulást.
2014. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy eltört vagy megrepedt! az utcai verekedések nagyrészében ez sajnos szokványos sérülésnek mondható! A sérült nem nagyon érzi az elején,mert tele van adrenalinnal,és fel van spanolva! Miután a Paraszimpatikus idegrendszer átveszi a dominanciát (Tehát: lassul a légzésed...) tehát megnyugszol, elkezded érezni a fájdalmat! Szerintem mindenképp menj egy közeli kórház Traumatológiájára. Ha netán rosszul van eltörve,lehet össze kell csavarozni!De pesrze ez a legrosszabb lehetőség. :) De nem létok beléd,és jobb a "békessé"! :)Jobbulást neked! :)
2014. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj el orvoshoz, mert majdnem biztos, hogy elcsúszott a helyéről az állkapcsod, ez könnyen előfordul, és azt csak az orvos tudja visszaállítani.
2014. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent voltam orvosnál azt mondták, hogy van lázam török és mandulagyulladásom (nos úgy érzem magam mintha semmi bajom sem lenne) és az okozza az állkapocs fájdalmat.
2014. szept. 20. 14:02
 5/5 A kérdező kommentje:
*torok gyulladás
2014. szept. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!