Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez a fura tulajdonsá...

Miért van ez a fura tulajdonságom?

Figyelt kérdés
Normális családból származom, normális anyagi körülményeim vannak, iskolát végeztem, dolgozom, 20 éves vagyok. Szeretem a Hip Hop ot, ismerem a tengeren túli banda kultuszt. Ki szoktunk járni a barátokkal az utcára, vagy kocsikázni, mászkálni stb. Nem értem mért van az hogy, a fejemben folyamatosan érzem azt hogy, le kell nyomnom másokat, mindig erősebbnek kell lennem másoknál, ha elmegyek valaki mellett szúrom őket, várom az összetűzést. Ha csapatban megyünk akkor azon agyalok hogy vajon a mi galerink az erősebb vagy azé aki legközelebb szembe jön. Normális ember vagyok, de nem tudom meg érteni mért járnak ezek a fejemben, folyamatosan rivalizálni akarok, pedig nincs rá okom, lehet csak a vérem miatt van?? Azok az emberek szoktak ilyenek lenni, akik vagy szegénységben nőttek fel, vagy nem volt tanulásra lehetőségük. Remélem ti tudjátok a választ.

2014. szept. 27. 00:07
 1/9 A kérdező kommentje:
UI: Nem vagyok cigány, és a banda kultuszt úgy értettem, hogy lehet ebből kifolyólag vagyok ilyen hogy, foglalkoztam ezzel a témával, nagyon rossz dolog de valamiért érdekel, lehet én vagyok szarul össze rakva.
2014. szept. 27. 00:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Kezdj el valamilyen küzdősportot :) Velem is gyakran előfordul, hogy nagyon verekednék függetlenül attól hogy esetleg megvernének.
2014. szept. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Járok edzőterembe, nagyon nincs más sportra időm sajnos. Igazából csak külső szemlélődőre lettem volna kíváncsi hogy mit gondolhat :D
2014. szept. 27. 00:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Nézd, én fél másodperc alatt meg tudok ölni bárkit puszta kézzel 250 kilóig. 60 kilós nő vagyok, de 40 kilóval is kivitelezhető. Lehet, ha Te is meg tudnál, nem érdekelne ez az egész erőfitogtatás. Lehet, nem érzed Magad biztonságban, vagy meg akarsz torolni valamit. Talán valami régi családi ügyet, amiről talán nem is tudsz, mert generációkkal ezelőtt volt. El tudsz menni a városodban Hellinger-féle családállításra vagy SVT-re, hogy választ kapj? Keress rá a neten, hogy van-e Felétek ilyen nevű szolgáltatás!
2014. szept. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Előző!


Akkor Konishiki Yasokichi-nek már nem kellett volna tartania tőled!

2014. szept. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#4

"barkit"... Olyan hihetőnek hangzik :)

2014. szept. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem félek én senkitől.
2014. szept. 27. 12:57
 8/9 A kérdező kommentje:
#4 Nem igazán tűnik nekem reálisnak amit írsz, mármint az a része hogy 60 kilós nő vagy és 250 kilóig meg ölsz bármilyen férfit, engem nem érdekel igazából, én csak 80 kiló vagyok, de erő terén nem igazán hiszem hogy egy nő kihívás lenne.
2014. szept. 27. 13:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Amúgy kérdező, az edzőterem nem ér semmit, csak az erődet fejleszted(gyorsaság,lendületvétel,reflex,kitartás ezek közül kb minden csökken). Bunyóban nem sokat érsz vele, csak lomhább leszel és gyengébbeket fogsz ütni, még ha kétszer akkora karod is van. Rendes küzdősporttal többet érnél vagy akár úszással is.
2014. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!