Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek fura ha valaki...

Szerintetek fura ha valaki így öltözködik? Mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Többször is kérdezték már hogy minek öltözök így, miért nem veszek fel ilyen meg olyan ruhát, főleg kortársak.


Amikor melegebb van kockás blúz van rajtam pólóval vagy trikóval (begombolni nem szoktam), ha hidegebb, kapucnis és kenguru zsebes pulcsi. Kivétel nélkül mindig, tehát nem veszek fel csíkos blúzt vagy kapucni/kenguru zseb nélküli pulcsit stb.

Mindig magas szárú tornacipőt viselek, csak mínusz fokokban bakancsot, vagy melegben rövid szárút. Csak fekete vagy fehér egyszínű zokni van rajtam. Rendszeresen hülyének néznek a Star Wars-os tornacipőm miatt.

Egyszerű pólókat hordok, nagyrészt egyszínűt.

Soha nincs rajtam szoknya, nyaklánc, fülbevaló, karkötő stb.


Ez elsőre nyilván nem tűnik fel, de olyanoknak akik évek óta ismernek, már igen, és gyakran szóvá teszik hogy miért. Ti mit szólnátok hozzá ha lenne egy ilyen ismerősötök?


14/l



2014. aug. 15. 22:24
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
40%
Ez a te stilusod. Es szerintem egesz jo:)
2014. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%

Azt, hogy végre egy egyéniség aki nem a tömegsablont követi.Én személy szerint örülnék egy olyan lány ismerősnek aki nem a mai "átlag lányok"-hoz hasonlóan öltözködik..(cicanadrág,mini nadrág,olyan felső amiből fél mellük kint van).

Ha hülyének néznek ne zavarjon, engem is megnéznek mikor júniusban 35fokban fekete farmerban meg acélbetétesben járok :D

2014. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi fura. Ne hagyd hogy mások mondják meg milyen legyen a stílusod! Mindenkinek megvan a saját, egyedi öltözködése, akinek meg nem annak nincs stílusa.
2014. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem fura, sokan öltözködnek így. Van stílusod. Ha rosszalló hangnemben kérdezik, lehet hogy irigyek. Sőt..
2014. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Semmi, de semmi fura nincs benned. A korosztályod agya a jelek szerint hülye dolgokon rugózik.
2014. aug. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%

Az hogy..igazabol nem nagyon van izlesed. Fashionaista meg biztos nem leszel. En 15 vagyok, engem is furanak tartanak az oltozkodesem miatt, de engem azert mert egy olyan stilusom van, ami..hat nem minden 2. embernek.:D

most ezek csak peldak, de mutatok kepeket hogy azert el lehessen kepzelni.

Teli.:D

[link]


[link]


[link]


Nyari.:D


[link]


[link]


Cipok:D


[link]


[link]


Teljes "kollekcomra" pelda.


[link]


[link]


[link]



[link]


Azt hiszem ennyi link eleg ahhoz hogy bemutassam, eleg furcsa az izlesem. Teged nem igazan vesznek eszre ilyen oltozkodessel az utcan, engem nagyon, szoval nyugi senki nem gondol emiatt rosszat rolad.:D Ha neked ez tetszik akkor hajra.^^ Csak legyel onmagad es hord azt amit jol esik.:)

2014. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
25%
Hát szerintem tiszta szégyen. Igaz hogy még csak 14 éves vagy de azért egy lány öltözzön úgy mint egy lány. Ne mint egy hippi. Lehet hpgy valami lelki probléma lehet mögötte...
2014. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
22.47vagyok. Bocsi. a csizmacska elkeveredett.˘.˘
2014. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%
Hát a hatos tényleg sokkal furábban öltözik, mondjuk nekem sokkal jobban bejön a póló + kenguruzsebes, kapucnis pulcsi kombó.
2014. aug. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is #9-essel értek egyet. Volt általánosba egy ugyanilyen öltözködésű osztálytársnőm mi meg leghátsó padban olvadoztunk, ha a széken máskép ült pl: feltette a lábát a székre :D

Azok a pillanatok örökre megmaradtak bennem, szóval biztos találsz olyanokat akik bolondulnak ezért a stílusért.

Ne változtass!

A csicsás, agyontuningolt ribi stílus csak a tömegembereknek jön be, illetve azoknak akiknek pénzen kívül semmijük nincs. Karizmatikus embereknek már szimpatikus leszel.

2014. aug. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!