Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennyire buta ez a nő?

Ennyire buta ez a nő?

Figyelt kérdés

Nem tudtam milyen kérdést tegyek fel, mert komolyan ledöbbentett amit szombaton éltem át. Kb. 1 hónapja a körmös csajnál (akihez már 2 éve járok, ott szolizok, ott vásárolok ékszert is a szalonjában), 1 órán át nézegettem az avon katalógust. Pár dolgot kiválasztottam, fél áron voltak, örültem is neki. Ő felírta egy papírra őket. Azóta ki is ment a fejemből. Szombaton voltam nála, hogy megjöttek már az avonos cuccok? Ő erre halál nyugodtan mondta: "Ja, elfelejtettem mindenki rendelését leadni, mire szóltam a csajnak, aki intézi már késő volt".

Se bocsi, se ne haragudj, nem szólt előre hogy nem lesz. Úgy érzem át lettem verve. Eddig már nagyon sok pénzt ott hagytam nála, ő meg arra sem képes hogy leadja a rendelést. És csodálkozik, hogy egyre kevesebben járnak el hozzá. Komolyan vannak ennyire nemtörődöm, lesza.rós emberek? Vagy csak én vagyok olyan hogy odafigyelek ilyen és ehhez hasonló dolgokra?


2014. szept. 29. 11:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég furcsa volt. MIndenkivel megesik, hogy elfelejt dolgokat, azzal még nem is lenne olyan nagy probléma; de azért ilyen helyzetben legalább egy bocsánatkérés jár szerintem. De sajnos vannak ilyen emberek. :/
2014. szept. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

Nem a legjobb kifejezés rá, hogy buta, mert nem feltétlenül a buták csinálnak ilyent, mindenesetre elég érdekes.

Ugyanis, ha azt mondta, hogy "elfelejtette, de mire szólt volna...." ez azt jelenti, hogy végül csak eszébe jutottál, csak már későn. Ergo illett volna ezt jeleznie feléd és elnézést kérni.

Talán egyesek felháborodnak az általánosításomon, de én elég gyakran megfigyeltem az ilyen és hasonló szépségápolási szalonokban, hogy eléggé kivagyiak és beképzeltek. Nem úgy kezelnek, hogy Te vagy a vendég, Te hagyod ott a pénzt, hanem Ő az Istennő és örülj, hogy megtisztel a szolgáltatásával. De lehet, hogy ez rajtunk is múlik, lehet nekünk olyan a fellépésünk, hogy ezt megmerik tenni velünk.

2014. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ettől még nem buta. Mindenkivel előfordul, hogy elfelejt valamit, ráadásul ettől még nem is dőlt össze a világ. Az igaz, hogy tényleg elnézést kérhetett volna.

De azt kívánom, hogy ennél nagyobb problémád sose legyen az életben :)

2014. szept. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami, de ez nem város. 6000 fős település. Akkor valamilyen szinten nem is érdekelne a dolog, de amióta csak nála van szoli, alig van pl. csőcsere. Legközelebb más településre megyek. Az ékszereknek az árát felemelte 200%-kal. Ami nagyon durva. Mostanában csúszik a vendégekkel, akinek élvezi a társaságát, azzal elhúzza az időt, volt hogy fél órát kellett várnom, hogy sorra kerüljek, pedig időpontra mentem. Múltkor mondta, hogy aki utánam jön, azzal gyorsan akar végezni, mert untatja őt a stílusával. Régen nem volt ilyen ez a nő, bár elég fiatal, és ahogy látom ezekkel a dolgokkal rontja el a saját üzletét, és fikarcnyit sem érdekli, pedig neki ez az egyetlen bevételi forrása. Közben a párjával spórolnak, mert lakásfelújítás van stb...
2014. szept. 29. 12:03
 5/14 anonim ***** válasza:

Hát egy elnézést vagy bocsi-t én is mondtam volna, sőt, én ha ilyesmivel foglalkozok, az az elsődleges hogy a klienseimnek, még ilyen formában is, de ki***om a seg**t. Főképp ha meg akarom őket tartani.

Lehet abba akarja hagyni amúgy és ezért nem nagyon érdekli már.

2014. szept. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as. Vannak más problémáim, ezt ne keverjük ide. Azért tettem fel a kérdést, mert itt átverésről, nem csak felejtésről van szó. Eddig kedves, szimpatikus nőnek ismertem. Múltkor mondta, beírta a számom a telefonjába, hogy elérjen, utána derült ki, hogy gőze sincs mi a számom, és a páromon keresztül üzent...
2014. szept. 29. 12:06
 7/14 anonim ***** válasza:
Elszállt vele a ló. Megérdemelne egy jó nagy pofáraesést, hogy leszálljon a fellegekből. A legjobb lenne, ha többé nem járnál hozzá, és mindenkinek elmondanád, hogy viselkedik (valószínűleg téged is kibeszél a hátad mögött másoknak, ki tudja miket mond rólad, az ilyenek abból élnek kb hogy másokat dumálnak ki, de a szemedbe persze nyalnak).
2014. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azért ez elég messze van az átveréstől.

És miért baj, hogy a párodon keresztül üzent? Ezek szerint mégiscsak vagy neki olyan fontos, hogy megkeres, ahogy tud, akkor is, ha nincs meg épp a számod.

Fél óra csúszás pedig teljesen belefér, mindenkivel előfordulhat.

Szerintem, ha ennyire elégedetlen vagy vele, akkor járj máshoz.

2014. szept. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mostanában csúszik a vendégekkel, akinek élvezi a társaságát, azzal elhúzza az időt, volt hogy fél órát kellett várnom, hogy sorra kerüljek, pedig időpontra mentem. Múltkor mondta, hogy aki utánam jön, azzal gyorsan akar végezni, mert untatja őt a stílusával."


Igen, ez mindent elárul róla.

2014. szept. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem bír téged, ezért flegmáskodik.
2014. szept. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!